Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NDusej - Profil | Po 31.3.2014 12:18:35

Nightmare Fish >> jedna tam chybí :) škoda že tam k tomu nebyla i puška :) takových věcí se všude ještě válí.... kamarád chodí s detektorem má už doma slušnou sbírku :) nedávno našel patrony do minometu i s minometem někde na poli, samozřejmě volal pyrotechnika :)

    NLuckyDuu - Profil | Po 31.3.2014 12:03:35

    Nemám fotku, ale za zmínku to stoji.. :) Lovili jsme sumce a jednoho večera se trochu rozezněla rolnička, ale pak už nic, tak jsme to zkusili. Po zaseknuti jsme mysleli, že máme obra na udici, tak jsme sedli na loďku a jeli jsme to vytáhnout.. Asi po minutě nam došlo, že to ryba není, ale vytahli jsme to! Světe div se na háku byl nákupní vozík a to není vše! Za námahu v něm byla i desetikoruna! :-D

      Nvenca1 - Profil | Po 31.3.2014 11:57:29

      Bušák >> Kolega na Horní Bečvě vytáhl utopeného místního doktora, a nedostal nic. :-))

        NBušák - Profil | Po 31.3.2014 11:55:10

        Nightmare Fish >> nedávno jsme se potkali,tak jsme zrovna na tuhle příhodu taky zavzpomínali,bylo to celkam fakt hustý

          NNightmare Fish - Profil | Po 31.3.2014 11:49:29

          Bušák >> já bych od nich chtěl i nový trenky,kdybych vytáhl mrtvolu,tak k vodě aspoň půl roku nevlezu:-D

            NNightmare Fish - Profil | Po 31.3.2014 11:47:56

            Na plavačku,2.5 metru hloubka,regulérní záběr,přisekávám a v igelitce tyhle vostrý:-D:-D:-D docela jsem měl strach aby ze mě nebyl TŘÍPRSŤÁK:-)

              NBušák - Profil | Po 31.3.2014 11:40:08

              kamarád tady u nás v Braníku kdysi na plandavku vytáhl utopenou ženskou z Modřan,poříční policie jí hledala tejden a nic,dostal za to od národního výboru hodinky Prim sport ,vodotěsný

                NKuntík1996 - Profil | Po 31.3.2014 11:21:13

                Dejv >> asi bych nechtěl vidět vodníka kterému to patřilo :DD

                  NDejv - Profil | Po 31.3.2014 11:11:43

                  Kuntík1996 >> asi moc zasekáváš :-)))))

                    NKuntík1996 - Profil | Po 31.3.2014 11:08:45

                    Vyděl jsem hodně věcí vytažených z vody ale tohle :D

                      Nairfish - Profil | Út 31.12.2013 10:04:16

                      Jeden z posledních "úlovků" tohoto roku. Dva twistery, jigová hlavička, hrst sláviček a krmítko:)

                        Nčervik7 - Profil | So 28.12.2013 21:22:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kamarád chytl nutrii. Pěkná jízda z 200m:)

                          NNavarchus - Profil | So 28.12.2013 19:30:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Také přidám jeden netradiční úlovek.....Norsko-Lokta.

                            Nbart.bm - Profil | So 28.12.2013 19:06:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            tak jsem dneska razil na ryby a ani jsem neočekával že něco ulovím.po nesmělém klepnutí jsem ucítil mírný tah tak jsem zatnul a ucítil silný odpor.no zabojoval jsem si úžasně co budu povídat.vypadalo to nerozhodně....prut kvílel naviják taky a šňůra jen hrála........

                              NMr.Dejis - Profil | Út 3.9.2013 6:34:12

                              Slaneček >> Kéž by tam byl alespoň Palacký :-D

                                NSlaneček - Profil | Po 2.9.2013 21:20:16

                                Mr.Dejis >> bylo tam slepoň 30 tisíc?:D

                                  NMr.Dejis - Profil | Po 2.9.2013 20:52:47

                                  Sorry vodníku :-)

                                    Nkosvi - Profil | Ne 28.7.2013 13:00:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - >> Kačena

                                      NDejv - Profil | St 17.7.2013 19:00:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      na smáčka :-)

                                        Nairfish - Profil | Po 15.7.2013 23:41:07

                                        viceroy >> Je to možné. Zřejmě už tuší, že mu tu pšenka nepokvete:))

                                          NPunťa - Profil | Po 15.7.2013 23:17:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Loni uvláčená stažená srnka

                                            Nviceroy - Profil | Po 15.7.2013 23:12:24

                                            airfish >> jestli ten srp neodhodil nejakej komanc :-)))))) ????????

                                              Ncarlito82 - Profil | Po 15.7.2013 22:52:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              Taky mam;-)

                                                Nnej.vydra - Profil | Po 15.7.2013 22:41:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                Sobota ráno. Vietnamci by ho zpátky nehodili....

                                                  NKajman60 - Profil | Po 15.7.2013 22:18:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                  .........urputný boj z cca 80metrů místo úhoře-))))

                                                    Ncresissub - Profil | Po 15.7.2013 22:03:08

                                                    Při lovu na plavanou sotva pod splavem jsem mi zamotala něáká kytka do vlasce,po vytáhnutí jsem zjistil že to je plnorostlá marihuana

                                                      NJBpivosaj - Profil | Po 15.7.2013 21:04:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      Bohužel jen škeble, ale letos se mi podařilo uvláčet podběrák a lanko s twistrem, když se podaří zase nějaká výbavička, určitě nafotím :)

                                                        NLeorim - Profil | Po 15.7.2013 21:04:28

                                                        Škoda že nemám fotku když se mi na masnáky a splávek podařil chytit Rak:D byl celej porostlej řasama chvíli jsem nevěděl co to je, a kde to má vlastně hubu:D

                                                          NMr.Dejis - Profil | Po 15.7.2013 20:39:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          Minulou vycházku jsem chytil botu, teď ponožku...:-D

                                                            NMr.Dejis - Profil | Čt 4.7.2013 20:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            Taky jeden přidám, snad se na mě ten vodník nebude zlobit :-)

                                                              NRazgy - Profil | St 3.7.2013 20:22:01

                                                              airfish >> začarovaná řeka, příště bude kladivo a pak vytáhneš nějakýho komanče....

                                                                Nairfish - Profil | St 3.7.2013 19:11:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                Tohle jsem sice nechytil, ale našel. Svatá Markéta se asi spletla a hodila ho místo do žita do Metuje:)

                                                                  Nairfish - Profil | Po 24.6.2013 9:31:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                  Půlkilový křemen na nymfu.

                                                                    NModrý šílenec - Profil | St 19.12.2012 14:40:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                    Už jsem sa vyděl na bedně :-) Zemplínský kapor 2012 Úlovek pískoviště :-))

                                                                      NOrtelius - Profil | St 19.12.2012 14:34:43

                                                                      Sport.Rybář 5 >> Vlastně jsem doufal, že mi nikdo nedovolí pustit tu černou mrchu.

                                                                        NSport.Rybář 5 - Profil | St 19.12.2012 14:29:57

                                                                        Ortelius >> Hned bych ho klepl po palici.

                                                                          NOrtelius - Profil | St 19.12.2012 14:06:26

                                                                          Na nástražku kormorána. Fotku bohužel nemám, ale lidí u toho bylo dost. Jen tak pro zajímavost: Málem mě páni kolegové hodili do vody, když jsem ho chtěl pustit na svobodu.

                                                                            Nksanda - Profil | St 19.12.2012 14:06:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                            kamos si v parnem lete vytahl jedno oroseny v plechu :-D

                                                                              NmarasOV - Profil | St 19.12.2012 13:07:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                              Bylo toho už dost co se povedlo přes, kameny ,větve ,hyg. potřeby a jiné až po ruznou zvěř- tu třeba lyska :-)

                                                                                NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 19.12.2012 12:49:31

                                                                                HP >> HP,LuboO, nevím jestli jsem to tu už psal, myslím, že aji jo, ale byl jsem u toho jak kolegovi vedle mě udělal malou jízdu už rozkládající se kapr :-))

                                                                                  Nbeda1 - Profil | Po 17.12.2012 20:03:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                  Zlatá rybka , přál jsem si Ježka.

                                                                                    NHP - Profil | Po 17.12.2012 20:03:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                    Taky se mi jeden uleženej povedl.

                                                                                      Nkožich007 - Profil | Po 17.12.2012 19:56:52

                                                                                      (-candoš-) >> no ležel tam asi nějakou dobu a tak jsem ho nekoumal a ani neochutnal :))

                                                                                        NLuboO - Profil | Po 17.12.2012 16:46:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                        smrdel, este ked bol 5 m vo vode, poctivo za tlamu, odvtedy tam nechodim, bojim sa...

                                                                                          NLuboO - Profil | Po 17.12.2012 16:45:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                          podoustev a hlavka zeli naraz, knedlik nebol...

                                                                                            N(-candoš-) - Profil | Po 17.12.2012 16:43:38

                                                                                            kožich007 >> Nějákem málo propečenej ten řízek ne?

                                                                                              NLuboO - Profil | Po 17.12.2012 16:42:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                              vyvlaceny, vozim ho v aute na ryby

                                                                                                NKapr555 - Profil | Po 17.12.2012 16:39:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                Já sem zase jednou cytil twistera na rotačku :D

                                                                                                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 17.12.2012 16:31:10

                                                                                                  Wamp >> mno to jo, lovci to jsou hodně dobří, ani do vezírku pro nástražky se nebojí :-)))

                                                                                                    NStewik - Profil | Ne 16.12.2012 22:05:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    Tu je môj najvzácnejší úlovok :) Kožená taška kde boli všelijaké doklady :)
                                                                                                    chytená na feeder na kukuricu :)

                                                                                                      NStewik - Profil | Ne 16.12.2012 22:04:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      Ahoj raz sa mi podarilo vytiahnuť bojovnú pružinu a aj keď nemala mieru do vody som ju nevrátil :D

                                                                                                        NWamp - Profil | Ne 16.12.2012 21:49:43

                                                                                                        Dejv >> říkal jsem si, že někomu udělám k Ježíškovi radost...

                                                                                                          NDejv - Profil | Ne 16.12.2012 21:11:10

                                                                                                          Wamp >> sem se porád zatetelil :-))

                                                                                                            NWamp - Profil | Ne 16.12.2012 21:04:17

                                                                                                            Dejv >> máte recht pane a oko zjevně zkušeného rybáře... :-)) píši vám jedna..

                                                                                                              NDejv - Profil | Ne 16.12.2012 20:59:11

                                                                                                              Wamp >> to vypadá na vranku..?

                                                                                                                NDoktor - Profil | Ne 16.12.2012 20:59:01

                                                                                                                P.R.E.D.A.T.O.R >> při chystání na nához to bylo pověšený přes stojan a než jsem nachystal pva a novou kulu, tak to nasál.:))))

                                                                                                                  NWamp - Profil | Ne 16.12.2012 20:51:07

                                                                                                                  hádejte, jaký druh ryby je úlovkem - viděl jsem to z blízka tak rád odpovím na případné tipující...

                                                                                                                    NWamp - Profil | Ne 16.12.2012 20:50:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                    Čau pánové, nevím jak dobře to bude vidět, ale ulovil jsem fo´tákem mnohem lepšího lovce než jsem já sám a to i s úlovkem v tlamě... moc hezky to vypadalo...

                                                                                                                      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 16.12.2012 20:37:51

                                                                                                                      Doktor >> a to se ti povedl jak :-D

                                                                                                                        NGTdpcfix - Profil | Ne 16.12.2012 20:36:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                        taky jeden dnesni:D

                                                                                                                          NHarvy123 - Profil | Pá 14.12.2012 19:29:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                          Záměr byl ulovit na mrtvou rybku candoše, ale tak tohle je taky pěknej kousek :)

                                                                                                                            NSport.Rybář 5 - Profil | Pá 14.12.2012 19:03:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            Jooo to byl boj :D Zatím můj největší osobák :) Asi se těžko bude překonávat :D

                                                                                                                              NDoktor - Profil | Pá 14.12.2012 18:53:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                              .

                                                                                                                                NDoktor - Profil | Pá 14.12.2012 18:45:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                zachutnal jí panáček cell+ pop bílá čokoláda

                                                                                                                                  NCalex - Profil | Pá 14.12.2012 18:24:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                  Želva z léta, objevená v mobilu.

                                                                                                                                    NTom&Tom - Profil | Ne 23.9.2012 14:03:49

                                                                                                                                    Mám toho také dost .. bohužel nemám fotky, protože v té době jsem s sebou nenosil fotak a v posledni dobe kdyz ho mam s sebou tak se nic zajimaveho nepovedlo ...
                                                                                                                                    Můj seznam ulovku: 1 tenisák (záběr na rotačku, chvíli po náhozu)
                                                                                                                                    2 kachny - na mlaskačku (doufal jsem ze pri rozmotavani mi nekdo z ostatnich rybaru okolo pomuze ale prisli se pouze podivat :D )
                                                                                                                                    1 košile (nádherný záběr na gumu)
                                                                                                                                    kýbl - ten měl tah! :D
                                                                                                                                    igelitka - na woblera, měla pěknou sílu když se naplnila vodou :-)))
                                                                                                                                    pár cizích utržených montáží
                                                                                                                                    nepočítaně klacků
                                                                                                                                    je toho dost :-))

                                                                                                                                      NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 21:15:48

                                                                                                                                      P.R.E.D.A.T.O.R - >> Větvička :)))

                                                                                                                                        NTomas-SR - Profil | Út 22.5.2012 19:32:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                        teraz sa na tom už smejeme ale vtedy mi do smiechu nebolo... skútrista sa rozhodol povoziť pár metrov od brehu... a jazda to bola parádna :D ale keby ste videli ako sa mi v stojane rozkmitali udice postavené skoro kolmo k zemi a potom zo stojanu vypálili ako rakety zo štartovacej rampy :D to bola nádhera :D škody boli ale už je to za nami a teraz sa na tom vždy dobre pobavíme :D

                                                                                                                                          NMike1977 - Profil | Út 22.5.2012 18:47:05

                                                                                                                                          bojkasojka >> jeee, zlatá rybka! :-)

                                                                                                                                            NRazgy - Profil | Út 22.5.2012 18:43:30

                                                                                                                                            bojkasojka >> žeby jelec?

                                                                                                                                              NMr.Mepps - Profil | Út 22.5.2012 18:43:23

                                                                                                                                              bojkasojka >> Jelec jesen !!!

                                                                                                                                                Nbojkasojka - Profil | Út 22.5.2012 18:42:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                nevite o jaku rybu se jedná ? (ted už se fotka snad načte :D)

                                                                                                                                                  Nmpmaik - Profil | Út 22.5.2012 18:38:12

                                                                                                                                                  Razgy >> To je asi 2 roky staré z vabanku na Ohři. A poctivě ufeedrováno :-)))

                                                                                                                                                    NRazgy - Profil | Út 22.5.2012 18:29:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                    dnes božíčany - školka. bohužel ne moje velikost. lovec eversmen

                                                                                                                                                      NRazgy - Profil | Út 22.5.2012 18:23:44

                                                                                                                                                      mpmaik >> adiadas? kde pak si byl vláčet?

                                                                                                                                                        NMr.Mepps - Profil | Út 22.5.2012 18:22:00

                                                                                                                                                        mpmaik >> pěkná botička :D

                                                                                                                                                          Nmpmaik - Profil | Út 22.5.2012 18:19:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                          Jeden můj úlovek :-)))