Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 13:22:07

tomisBMW >> XD coo tak to nee,tak také unikáty jsem nečekal,šprcka,vložka tak to je moc :D

    NtomisBMW - Profil | Po 15.8.2011 13:13:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kuzma >> předpokládám že si to rovnou ustříh :-))))) ja chytil vložku tu do kalhotek foto nemam ale ustříh jsem to :-))))

      NMraroz (houba) - Profil | Po 15.8.2011 12:48:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      dnešní štička na rohlík

        Nprochy96 - Profil | Po 15.8.2011 12:47:44

        P.R.E.D.A.T.O.R >> na kapra je slabá i ta 0.12 ....

          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 12:46:47

          Tak to jo jestli to měl už zarostlý a rezavý,víš jak muškaři jdou na kapry dají silon 0,09...a kapři to rvou jak nic,nebo jak je jemný prut tak zajede do křoví....:(

            NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 12:45:17

            šťovíček >> tak to jo jestli to měl zarostlý,víš jak muškař jde na kapry a dá silon 0,12.....a kapr to urve jak nic:(

              Nšťovíček - Profil | Po 15.8.2011 12:43:30

              P.R.E.D.A.T.O.R >> Asi v květnu jsem měl taky takový zajímavý záběr kdy swinger uplně pomaličku vyjel k prutu tak jsem to sekl a vytáhl jsem kapříka zamotaného v muškařském návazci a háček už měl rezavý a zarostený v tlamce.... :-(( Asi s tím jezdil pěkně dlouho..No podařilo se mě to naštěstí vytáhnout..

                Nprochy96 - Profil | Po 15.8.2011 12:41:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                P.R.E.D.A.T.O.R - >> kapr na kopyto ...

                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 12:41:12

                  kuzma >>jo a bude vypadat asik takhle:))))

                    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 12:38:54

                    KUBE07 >> tak to je mazecto se podařilo jednomu týpkovi co chytal vedle mě,ale vytáh jen silon co se mu zamotal do návazce a na konci byl další a na něm kapřík cca 55 cm

                      Nkuzma - Profil | Po 15.8.2011 11:27:10

                      KUBE07 >> Asi ano , abych tam radši přestal chodit co když tam na mě bude číhat nákej mutant :))

                        NKUBE07 - Profil | Po 15.8.2011 11:24:49

                        kuzma >> někdo asi potřeboval oplodnit ryby a vytvořit nový druh :)))))

                          Nkuzma - Profil | Po 15.8.2011 11:23:00

                          KUBE07 >> bingo !

                            NKUBE07 - Profil | Po 15.8.2011 11:22:36

                            kuzma >> šprcguma?

                              Nhrušoun - Profil | Po 15.8.2011 11:22:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              jednou jsem na hlučínu vytáhl klubko asi 30škeblí fotku jsem už bohužel vymazal

                                Nkuzma - Profil | Po 15.8.2011 11:20:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                myslím že každej moc dobře ví oč se jedná :)

                                  NKUBE07 - Profil | Po 15.8.2011 11:19:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tady je kapřík

                                    Nšťovíček - Profil | Po 15.8.2011 11:18:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Když jsem začínal...Netradiční to moc není ale nepochopil jsem jízdu :DD

                                      NKUBE07 - Profil | Po 15.8.2011 11:17:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      P.R.E.D.A.T.O.R - >> jednou jsem vytáhl z menšího rybníku,který má necelý hektar a je tam hodně pařezů a důchodci tam neumějí chytat jinak,než brzdu ,,natvrdo´´ a když to nebere takchdoit kolem kecat s ostatníma...tak jednou to asi nějáký exot nestihl a prutletěl do vody...a podařilo se mi ho nasplávek vytáhnout...nebyl tam dlouho,protože na něm byl ještě kapr 30cm :))) ale prut už nemámjak jsem ho vytáhl..byl zlomený..:)

                                        Nšťovíček - Profil | Po 15.8.2011 11:15:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dravá rukavice :-)