Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 18.8.2011 20:36:16

tak jsem dneska byl na ryby a vytah jsem ooobrovskou dravou větev,ten mušak byl jak luk :D,větev zmasena a sežrana

    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 18.8.2011 20:33:43

    David >> hh další piraňa :D

      Npouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 20:29:11

      Venca888 >> nepuštěny...

        NVenca888 - Profil | Čt 18.8.2011 15:19:44

        v úterý (krom asi dvou metráků kytek, co tekly) jsem vytáhnul slušivý plavky. Neměřeny, neváženy, nefoceny...

          NRadekM - Profil | Čt 18.8.2011 15:12:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          igelitky

            NDavid - Profil | Čt 18.8.2011 12:05:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            xmac >> Taky mám podobnýho degeneráta :-) . Ten tvůj je víc kaproidní

              NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 16:05:26

              Feroo >> to věřím,tak bolelo jí to,ale příště si dá bacha doufám :)

                NFeroo - Profil | St 17.8.2011 16:03:43

                P.R.E.D.A.T.O.R >> záber bol úplne jemný...horšie bolo háčik vytiahnúť keď cvakala zobákom :)

                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 16:00:18

                  Feroo >> :D to musela být jííízda :D taka velká hmm :)

                    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 15:59:10

                    Lauri >> no to teda mohl být :D

                      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 15:58:48

                      xmac >> h XD co to je?? piraňa?? :DD,podobnost tam je :D

                        NFeroo - Profil | St 17.8.2011 15:40:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        P.R.E.D.A.T.O.R - >> bolo to dávnejšie, zabrala na hnojáka...bojovnica

                          NRadekM - Profil | St 17.8.2011 15:37:27

                          P.R.E.D.A.T.O.R >> dk

                            Nxmac - Profil | St 17.8.2011 15:06:10

                            Lauri >> pstruh rybniční, normálně to reje v blátě...

                              NLauri - Profil | St 17.8.2011 14:43:54

                              xmac >> to není mutant, to je ryba která se u nás na Rozkoši vysazuje už dlouho. Je to kapropstruh obecný :))

                                Nxmac - Profil | St 17.8.2011 14:31:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jeden mutantík

                                  NLauri - Profil | St 17.8.2011 14:18:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Já měl na prutě tohoto borce, bohužel jsem ho nedostal nad podběrák. Mohl to být životní úlovek už podle toho záběru :))

                                    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 14:10:26

                                    FishlanDan >> Tak to je kasa a ty mates tys to uplně vyšperkoval batman :DDDDDDD

                                      NMates PB - Profil | St 17.8.2011 14:08:07

                                      FishlanDan >> Ty vole to neni netopýr, to je Batman.

                                        NFishlanDan - Profil | St 17.8.2011 14:03:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Přidávám taky můj ?úlovek z podzimní vláčky. Nejdřív to vypadalo na halibuta, pak na mantu, ale nakonec se z toho vyklubal utopenej kajtopír. Nevím jestli ten den foukalo málo, nebo toho bahna už měl na sobě moc, ale do vzduchu už jsem ho nedostal :-)