Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 19.8.2011 11:56:35

pouštěč >> jj dik za tip hned pozvu ho

    Nvelbyk - Profil | Pá 19.8.2011 11:52:42

    je to už pár let co jsem vytáhl igelitovej pytel od hnojiva zřejmě když tehdejší JZD neuklidili vše a vítr ho poslal do vody a měl jsem štěstí v pytli byl karásek ;-) ted už taham jen větve heh :-))))

      Npouštěč - Profil | Pá 19.8.2011 11:40:05

      ještě bych podotkl že bys měl do diskuse pozvat hrušouna který chytl 125cm úhoře ale odepsal mi že nedával fotky protože bysme to stejn nepoznali takže myslím že to je určitě velmi netradiční úhoř když bysme ho na fotce nepoznali

        Npoky82 - Profil | Pá 19.8.2011 11:35:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Já byl předevčírem se synovcem na rybách. První nához naprd, tak jsem to vytýhl, že to přehodím. Druhej padl až neuvěřitelně presne kam jsem chtěl. Povitahuju olovo z bahna a hle. Visím. Podařilo se my to uvolnit, tak to ztěžka přitahuju k sobě. Synovcovi povídám, že jsme asi chytili nějakou větev, co se tam potopila. Během dlouhého zdolávání vysvětluji jak je možné, aby se větev potopila, řešíme jak do vody spadla a nebo kdo ji tam hodil. A nakonec kousek od břehu vydím, že to není větev, ale starej plastovej kýbl. Děravej a už porostlej slávkami. Pak začalo nové kolo otázek o tom jak se dostal kýbl do vody a kdo ho tam a proč hodil.
        Během dne jsme vytáhl jednoho cejna a kapr se vyhákl. No ale synovec mluví jenom o tom, že jsem vytáhl "KÝBLA".
        Takže rada nakonec : Chytejte jenom ryby.

          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 19.8.2011 11:26:24

          sneakhead >> no jasně :)

            Npouštěč - Profil | Pá 19.8.2011 11:22:26

            sneakhead >> ,?,?,?,

              Nsneakhead - Profil | Pá 19.8.2011 11:16:38

              P.R.E.D.A.T.O.R >> Prej se po tom hezky spí :))))

                Nsneakhead - Profil | Pá 19.8.2011 11:15:38

                pouštěč >> Jo jo to vokolo je černej humor, ale to že ho vytáh je pravda.

                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 19.8.2011 11:09:17

                  pouštěč >> :D tak se uvidí co bude zatim dal

                    Npouštěč - Profil | Pá 19.8.2011 11:06:23

                    P.R.E.D.A.T.O.R >> nákupníí vozík už jenom protože ho v rybníku máme taky

                      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 19.8.2011 10:54:17

                      Tak se nám to tu skupí...tak co myslíte že je od sud "zatím" ten nej trofejní úlovek :D pište a nebo vkládejte další

                        Nchujar - Profil | Pá 19.8.2011 10:26:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        minulý rok se mi podařilo ulovit racka...měl sem nastražíno na štiku a když sem to stáčel tak plotička jela po hladině a ten blbej pták na ní zaútočil a zamotal si nohu do šnůry :D :D..no kdo chytil podobnej úlovek (kachnu, roháče atd) tak mu ani nemusim říkat co následovalo :D :D

                          Npouštěč - Profil | Pá 19.8.2011 10:19:46

                          sneakhead >> píšeš že to byl jen černý humor a hned na to že to je pravda takže jestli to tedy chápu tak "úlovek" je pravda a ta věta že byl puštěn černý humor jo :-)?

                            Nhrušoun - Profil | Pá 19.8.2011 10:18:54

                            Zapoměl si tam dát mušle a škeble ty s kámošema chytáme taky často.

                              NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 19.8.2011 10:17:04

                              sneakhead >> tvl ja bych radši vytahl chlapa jak to bylo v tym videu největší úlovek na picker,ale mrtvolu tak to by ě asik jebxx

                                Nsneakhead - Profil | Čt 18.8.2011 22:30:51

                                šťovíček >> Samotné úmrtí člověka sranda není, ale tohle byl jen černý humor. Jinak to pravda je nic jsem si nevymyslel.

                                  Npouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 22:21:32

                                  šťovíček >> je ale proto mu to nevěřím že pochopím když si někdo vymyslí blbou srandu já možu i černý humor ale jesttli to je pravda tak už by se měl majitel citátu nad sebou zamyslet

                                    Nšťovíček - Profil | Čt 18.8.2011 22:18:24

                                    pouštěč >> Stát se může cokoliv...ale ona je to celkem blbá sranda...

                                      NRitz - Profil | Čt 18.8.2011 22:18:23

                                      Nedavno jsem na Sazave dostal na rapalu espezetku 2E9 atd,zmackanou do rulicky.Chtel jsem ji dat policajtovi,ale rek at ji tam vratim!?Asi byl z toho CHYT a PUST zblblej.

                                        Npouštěč - Profil | Čt 18.8.2011 22:16:12

                                        šťovíček >> spíš tomu nevěřím