Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

FrancJosef - Profil | St 17.8.2011 13:08:38

Filip Štrunc >> dřív by mě pčekvapil, ale teď už ne, vytáh jsem cejna 45 na 35 peletu

    Filip Štrunc - Profil | St 17.8.2011 12:17:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Stali se mi dvě věci první byl krásnej záběr na vocásek kterej jsem proměnil v klíčenku se čtyřma klíčema a druhá u které nevim jestli je netradiční byl cejn 48 cm na 18ku peletu z Labe. Nevim jestli ten cejn někoho překvapí nebo je to pro někoho uplně normální tak at to jezdí.

      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 11:56:25

      Kubo Fabian >> jestli to tak pude dal tak bychom mohli ty volavky přeučit na boilie :))))

        Kubo Fabian - Profil | St 17.8.2011 11:40:12

        P.R.E.D.A.T.O.R >> hot demon+ kvapka black pepru :D

          P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 11:33:28

          kuzma >> hh :) to byl ale úlovek :D

            P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 11:32:57

            Kubo Fabian >> Tak to je mazec na vo vzala??:)

              kuzma - Profil | St 17.8.2011 11:26:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Vzpoměl jsem si na jednu historku , která se stala mímu tatíkovi za mladých let když byl s babičkou na dovolené ... prý že jím tam tekl krásnej potok plnej pstruhů , tak šel tatík k voděnasadil třpytku a zkoušel přemluvit nëjakou tu rybu a babička s dědem se prý procházeli někde po okolí po chvíli prý babička slyší jak se zdááli ozývá už ho máááááááám takže se šli teda podívat co to jejich syn chytil a ejhle víte co chytil ? :) někdo si tam chladil v potůčku pivo a jak kolem toho projela ta třpytka tak se to seklo do vrušku a zzustalo to tam džet :)) takže taky vcelku netradiční úlovek ....

                Kubo Fabian - Profil | St 17.8.2011 11:22:58

                hop čip

                  Kubo Fabian - Profil | St 17.8.2011 11:22:16

                  franto1231 >> neviem ti povedať, ale asi najskôr :)

                    franto1231 - Profil | St 17.8.2011 11:18:42

                    Kubo Fabian >> co je to mala wolawka?

                      Kubo Fabian - Profil | St 17.8.2011 11:09:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      nazdar chlapi

                        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 10:54:40

                        ale nedávejte tu fotky dvou ryb chycených naráz,jak jsou dva návazce tak to není moc neobvyklý :)

                          P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 10:53:27

                          FrancJosef >> :D to musel být souboj

                            FrancJosef - Profil | St 17.8.2011 10:41:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Florish >> takhle se můžu taky pochlubit :-))

                              P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 8:56:49

                              flm-baits >> další dravá rukavice :DDDD

                                P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 17.8.2011 8:56:28

                                lando >> ale byl za silon ne?? :D

                                  flm-baits - Profil | Út 16.8.2011 19:52:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jedna řeznická rukavice z labe.

                                    Florish - Profil | Út 16.8.2011 19:52:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - >> Sice jsou tu i lepší ''netradiční'' úlovky, ale tak taky přidám.... To už je nějakej ten pátek :))

                                      lando - Profil | Út 16.8.2011 19:28:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      netopier na wobler.

                                        lauri55 - Profil | Út 16.8.2011 19:19:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...toto su moje rekordy :))