Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

Nlando - Profil | Út 16.8.2011 19:14:36

netopier na wobler.

    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 17:44:28

    RadekM >> nádherné fotky i úlovky :D

      NRadekM - Profil | Út 16.8.2011 15:51:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      žabky

        Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 15:22:51

        P.R.E.D.A.T.O.R >> stal tam docela dlouho jak lala tak nevim :)

          Npouštěč - Profil | Út 16.8.2011 15:15:50

          foxkiller >> mě to vzala lod na batáku bohužel než sem zjistil kerá bije dával sem druhou cívku

            Npouštěč - Profil | Út 16.8.2011 15:14:47

            Mates PB >> :-) co se vyklubalo z makrely

              NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 15:08:53

              foxkiller >> :D kolik tý pletenky ztratil??

                Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 15:07:58

                P.R.E.D.A.T.O.R >> no byla no jen stal to bzučelo pak ho napadlo potopit špičku aby to namotaly šrouby a nakonec to povolilo :) ale tý pletenky asi škoda

                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 15:07:35

                  Mates PB >> :D njn rybařina je o štěstí :D

                    Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 15:06:56

                    Mates PB >> :D :D no jo a jak se to rozneslo :D a nebyla to parma to byla lososice :D někdo z toho i začal koktat...

                      NMates PB - Profil | Út 16.8.2011 15:04:48

                      Standovi věřte, ten takový úlovky přitahuje. Tuhle chytil lososa, ale nakonec to byla parma jak hovado, myslím, že jí má v trofejích :-))

                        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 15:02:29

                        foxkiller >> kurňa to musela být jízda :D

                          Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 14:47:54

                          pouštěč >> nekecá má na to svědky zde z Mrku :)

                            Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 14:47:16

                            P.R.E.D.A.T.O.R >> ale když už jste u toho jednou sem viděl na Hracholuskach jak jeden blazen :D co měl všade pletenku zapřáhnul parník co tam vozí turisty...souboj neskutečný :D

                              Npouštěč - Profil | Út 16.8.2011 14:43:57

                              kecá........

                                Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 14:43:48

                                P.R.E.D.A.T.O.R >> no makrela vyuzená,vykuchaná,vakuově balená jen 4dny po datu spotřeby :)

                                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 14:40:39

                                  foxkiller >> hh :) tak to je mazec a ta makrela :DD

                                    NFrancJosef - Profil | Út 16.8.2011 14:33:33

                                    foxkiller >> makrela byla ještě v igelitu ze sámošky,nee??

                                      Npouštěč - Profil | Út 16.8.2011 14:31:51

                                      foxkiller >> makrelu jo nebyl to vlk :-)))))))))))))))))))))))))))