Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 14:28:35

P.R.E.D.A.T.O.R >> joo prut měl jen 1 očko zapřahnuto samozřejmě ta to 1x co na něm zbylo...kličkou se dalo točit ale nešla odklopit taková ta věc :) masku na smědý a želvu též... a pak jsem taky chytil makrelu na Otavě regulerně za hubu v zimě...foto bohužel není ale to už je let:)

    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 14:18:11

    foxkiller >> a teď který si ulovil?? :)),ale ten naviják navypadá tak špatně jak ten prut :D

      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 14:17:51

      FrancJosef >> tak když mu chutnala :DD

        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 14:17:12

        rs666 >> tak to ne,to jste fakt good rybáři :DDD

          Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 14:13:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          a taky želvu...bez hlavy :) na Smědé

            Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 13:56:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            taky toto

              Nfoxkiller - Profil | Út 16.8.2011 13:55:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              já chytil toto :) strašnej souboj

                NPedro1 - Profil | Út 16.8.2011 13:48:01

                FrancJosef >> To víš,na Rokytce jsou všechny ryby extra bojovné:-)
                Bohužel po upečení byla dost tuhá,asi starší kus:-)

                  NFrancJosef - Profil | Út 16.8.2011 13:33:17

                  Pedro1 >> ta musela ve vodě dobře makat .-)))

                    NPedro1 - Profil | Út 16.8.2011 13:25:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Když berou,tak je to super:-)

                      NFrancJosef - Profil | Út 16.8.2011 13:22:05

                      racek na rybičku ,vůbec jí nechtěl pustil a odlítal.. :-))

                        Nrs666 - Profil | Út 16.8.2011 13:14:09

                        raka na rybičku, kačera při mlaskačce, labuť zaseklá při nahazování, želva na kukuřici

                          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 9:33:46

                          afjee >> tomu věřím takový trofejní kus:)

                            Nafjee - Profil | Út 16.8.2011 9:29:13

                            P.R.E.D.A.T.O.R >> Na peletu s plovoucím boilie ... Bojoval statečně :D

                              NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 9:03:34

                              afjee >> na co ti zabral,a byla to alespoň řádná jízda?? :D

                                NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 9:02:42

                                Lidl >> jj z cívky do cívky ne? :D

                                  NLidl - Profil | Út 16.8.2011 9:00:57

                                  P.R.E.D.A.T.O.R >> jasně, ten si bral z cívky :))

                                    Nafjee - Profil | Út 16.8.2011 8:50:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kousek pilota z řeky .-)

                                      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 8:39:25

                                      Lidl >> říkáš dravý naviják joo :D

                                        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 16.8.2011 8:22:52

                                        heras77 >> :) njn rybáři to se pozná :)