Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

Lidl - Profil | Út 16.8.2011 7:50:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

naviják na vláčku :))

    ferdoz - Profil | Út 16.8.2011 7:35:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Už som to tu raz dával: pleskáč (cejn) na 7-ku vobler

      MarekB - Profil | Po 15.8.2011 21:01:08

      heras77 >> ajo..je to podobný všechno...:)

        heras77 - Profil | Po 15.8.2011 20:56:00

        MIPS >> MarekB - 15.8.2011 20:48:10 >> Černošín na Tachovsku

          heras77 - Profil | Po 15.8.2011 20:55:09

          P.R.E.D.A.T.O.R >> no vzhledem k tomu, že nejtěžší byla půlka cihly, tak druhý nejtěžší úlovek byla čtvrtka cihly :-)

            MarekB - Profil | Po 15.8.2011 20:48:10

            heras77 >> neni to v Mokrouších?

              P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 20:39:16

              heras77 >> :D a co byl druhý těžší??

                heras77 - Profil | Po 15.8.2011 20:00:38

                P.R.E.D.A.T.O.R >> úlovek nevážen, ale zajisté to byl nejtěžší úlovek dne :-)

                  Kjúbin - Profil | Po 15.8.2011 18:26:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  :)

                    Kjúbin - Profil | Po 15.8.2011 18:24:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    škeble i s kamenem tak to jsem netažil:D

                      Kjúbin - Profil | Po 15.8.2011 18:23:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Škoda že nebyla druhá do páru.

                        Kjúbin - Profil | Po 15.8.2011 18:21:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        pěkný copánek:)

                          Jurra81 - Profil | Po 15.8.2011 18:15:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Známej teď v neděli na mrtvýho okounka(cca 5cm) vytáhl lína 30cm. Taková jízda! Měl háček v hubě,takže žádná haluz. Kdybych to neviděl tak bych mu nevěřil!!

                            FrancJosef - Profil | Po 15.8.2011 17:51:11

                            Hermis_s >> tak to má být :-)))

                              Hermis_s - Profil | Po 15.8.2011 17:44:53

                              FrancJosef >> kdyz vylozene neselektuji velkou rybu,tak tech zer moc neni.

                                brach - Profil | Po 15.8.2011 17:29:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Už to tady někde je...

                                  P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 17:24:37

                                  Tak teď jdu na ryby tak když budou nějaký nový fota a "historky" od vody tak je shlídnu večer

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 17:21:30

                                    heras77 >> hmmm kolik vážila???:D

                                      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 17:19:00

                                      kozic >> no jo,ale za úlovek to stálo ne :DDD

                                        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 17:17:47

                                        Kurňa jak to tak vidím tak by nám na tyhle úlovky mohli v trofejích udělat speciální kolonku:D