Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

Nbojkasojka - Profil | Út 22.5.2012 17:59:33

Nevíte o jakou rybu se jedna ?

    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 16.5.2012 8:05:40

    Starc55 >> jojo,přesně jak píšeš,jen se musí chtít...kolem rybníků se sem tam uklidí

      NPaolomaldini - Profil | Út 15.5.2012 23:59:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jéje, těch by bylo. Na nechutné úlovky je top revír Praha - Libeň slepé ramena. Ty poklady které vyplaví Rokytka me pravidelně utvrzují v nezbytnosti mít u sebe pean. Jinak asi mezi top úlovky na měm prutu ať už zamotáním nebo přímo na háček patří: Labuť, kachna, číšnická šrajtofle, kondom, dámská higienicka potřeba jak rourovitého tvaru tak placatého s křidélky, igelitky, pánské zelené slípy. Ale jednoznačně top byl krátký věnec buřtů na Sázavě 1 v Pikovicích.

        NStarc55 - Profil | Út 15.5.2012 22:12:36

        P.R.E.D.A.T.O.R >> U nás se uklízí každý jaro celá Dalešická přehrada ve spolupráci s jadernou elektrárnou Dukovany. A jde to. Jen se musí chtít. Kdybyste viděli ty hromady odpadků všeho druhu .......

          NMr.Mepps - Profil | Út 15.5.2012 21:35:49

          P.R.E.D.A.T.O.R >> JJ

            NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 15.5.2012 21:34:33

            Mr.Mepps >> orlice není opava,vole,tam u vás jsou jiní lidi,ne jak u nás,kdybys tu byl,poznal bys

              NMr.Mepps - Profil | Út 15.5.2012 21:32:46

              P.R.E.D.A.T.O.R >> No u nás se Orlice uklízí každý jaro :D

                NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 15.5.2012 21:29:02

                Mr.Mepps >> cha cha chá,mno tak to si mě teda pěkně rozesmál,u nás a brigáda,uklíd u řeky,to si spadl z višně ne?tady na to kašlou,sme rádi že se tu tráva poseká a když dojde na nějakou tu úpravu tak maximálně na úplně doje**** koryta a břehů...hrůza tady

                  NMr.Mepps - Profil | Út 15.5.2012 21:26:40

                  P.R.E.D.A.T.O.R >> Mno s tím nic nenaděláme akorát to uklidí ti co maj brigádu

                    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 15.5.2012 21:23:31

                    tak dneska jsem se byl kouknout k vodě a co jsem tam viděl pod vodou za trofeje čekající,až mě z toho mrazilo po zádech...toho bordela...smutné,co všechno někteří hodí do řeky

                      NMr.Mepps - Profil | Po 14.5.2012 21:20:55

                      P.R.E.D.A.T.O.R - >> Jé neposlal sem dnešní větev no a teď už se mi nechce takže zítra :D

                        NkaprPete - Profil | Po 14.5.2012 21:13:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Taky přidám jednu kačku na pekingský způsob:-)

                          NRybatorstr - Profil | Po 14.5.2012 21:11:07

                          P.R.E.D.A.T.O.R >> :-)))

                            NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 14.5.2012 21:03:23

                            Rybatorstr >> mno to jo :-)

                              NRybatorstr - Profil | Po 14.5.2012 20:24:33

                              Razgy >> Myslím, že v tu chvíli ho to jednoduché řešení nenapadlo, byl dost vykolejenej....

                                NPaul van Drax - Profil | Po 14.5.2012 20:03:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Větev dravec, na mrtvou rybku.

                                  NDida - Profil | Po 14.5.2012 19:52:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Za nenažranost se platí...vrácena vodě:-)

                                    NRazgy - Profil | Po 14.5.2012 19:42:17

                                    Rybatorstr >> rybatorstr - 14.5.2012 17:35:06 >> to nigdy neviděli kapří dušičku? :-))

                                      NMr.Mepps - Profil | Po 14.5.2012 19:34:01

                                      P.R.E.D.A.T.O.R >> p.r.e.d.a.t.o.r - 14.5.2012 17:31:22 >> áha

                                        NRybatorstr - Profil | Po 14.5.2012 17:42:41

                                        P.R.E.D.A.T.O.R >> Jsem se kousal do rtů, abych zachoval kamennou tvář.....