Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 14.5.2012 17:37:32

Rybatorstr >> jojo,někdy je to na zasmátí jak se toto má vysvětlovat dětem :-))

    NRybatorstr - Profil | Po 14.5.2012 17:35:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    P.R.E.D.A.T.O.R - >> Ahoj, byl jsem svědkem, kdy otec chytal ryby se svým synem a po řece plaval prezervativ. Akorát před nima se začal v tůňce točit a kluk se ptá táty ,, Cože to jako je ,, ? Vysvětlování situace bylo více než úsměvné.........

      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 14.5.2012 17:31:22

      Mr.Mepps >> nn na mp,na mouchu zatím ne

        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 14.5.2012 17:30:56

        kožich007 >> pěkný,co rybu,co se s ní drbat a smažit - rovnou řízek ne?! :-))

          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 14.5.2012 17:30:19

          nunulka >> mno to věřím,není to nějak příjemný pocit

            Ncarrrrp - Profil | Ne 13.5.2012 21:42:17

            kožich007 >> no doufám,že jsi ho před vypuštěním vymáchal v kliniku :-)

              Nnunulka - Profil | Ne 13.5.2012 21:35:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              nyní něco z jiného soudku,na Orlasu jsem byl u toho když kolega zapřáhl utopeného chlapa a řeknu Vám že dost dlouho jsem to vydýchával,už nikdy bych to nechtěl zažít.

                Nnunulka - Profil | Ne 13.5.2012 21:30:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                pokud máte zájem na Ůslavě berou dámské vložky ,docela spolehlivě a hajzpapír taky,zajímavé je že nejvíce na žížalu a večer.

                  NMr.Mepps - Profil | Ne 13.5.2012 21:26:26

                  kožich007 >> :D to jo

                    Nkožich007 - Profil | Ne 13.5.2012 21:25:38

                    Mr.Mepps >> no pokud by byl čerstvej zabalenej v nějakém nepromokavém obalu tak by to nemusel být špatné, jo a ještě třeba bramborovej salátek by nemusel být špatnej :))))
                    ale tobě to jde také hezky moc zajímací úlovky :))

                      NMr.Mepps - Profil | Ne 13.5.2012 21:21:55

                      kožich007 >> Takybych chtěl něco podobného zdolat D:

                        Nkožich007 - Profil | Ne 13.5.2012 21:15:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        tak mně se letos povedl pěknej řízek na boilies mikbaits ananas 20mm na staňkováku. Asi ho tam přitáhl odněkud proud po bouřce a zabral docela pěkně opatrně :))) zdolávačka v poho neměřil a ani nevážil jsem ho, dokonce jsem se ani neodvážil ochutnat nemám rád studené řízky :))))

                          NMr.Mepps - Profil | Ne 13.5.2012 21:08:05

                          P.R.E.D.A.T.O.R >> Na mouchu ???

                            NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 13.5.2012 21:06:46

                            Mr.Mepps >> nn,pěkná,na feeder dobrý :-),taky jsem letos o pár přišel,neměl jsem štěstí,ukously mi to vždy

                              NMr.Mepps - Profil | Ne 13.5.2012 21:02:53

                              P.R.E.D.A.T.O.R >> Newa já myslel že se ti nelíbí :D

                                NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 13.5.2012 21:02:01

                                Mr.Mepps >> aha,jsem si ani nevšiml :-) sry

                                  NMr.Mepps - Profil | Ne 13.5.2012 20:58:07

                                  P.R.E.D.A.T.O.R - >> A kudla se ti nelíbí ?????????

                                    NMr.Mepps - Profil | Ne 13.5.2012 20:52:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - >> Koukni se dolů na tu kudlu:D a další míč na červi :D

                                      NMr.Mepps - Profil | Ne 13.5.2012 20:51:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      P.R.E.D.A.T.O.R >> p.r.e.d.a.t.o.r - >> zas

                                        NMr.Mepps - Profil | Ne 13.5.2012 20:50:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Nejnetradičnější letošní výpravička:D