Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NWamp - Profil | Ne 16.12.2012 20:50:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Čau pánové, nevím jak dobře to bude vidět, ale ulovil jsem fo´tákem mnohem lepšího lovce než jsem já sám a to i s úlovkem v tlamě... moc hezky to vypadalo...

    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 16.12.2012 20:37:51

    Doktor >> a to se ti povedl jak :-D

      NGTdpcfix - Profil | Ne 16.12.2012 20:36:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      taky jeden dnesni:D

        NHarvy123 - Profil | Pá 14.12.2012 19:29:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Záměr byl ulovit na mrtvou rybku candoše, ale tak tohle je taky pěknej kousek :)

          NSport.Rybář 5 - Profil | Pá 14.12.2012 19:03:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jooo to byl boj :D Zatím můj největší osobák :) Asi se těžko bude překonávat :D

            NDoktor - Profil | Pá 14.12.2012 18:53:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            .

              NDoktor - Profil | Pá 14.12.2012 18:45:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              zachutnal jí panáček cell+ pop bílá čokoláda

                NCalex - Profil | Pá 14.12.2012 18:24:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Želva z léta, objevená v mobilu.

                  NTom&Tom - Profil | Ne 23.9.2012 14:03:49

                  Mám toho také dost .. bohužel nemám fotky, protože v té době jsem s sebou nenosil fotak a v posledni dobe kdyz ho mam s sebou tak se nic zajimaveho nepovedlo ...
                  Můj seznam ulovku: 1 tenisák (záběr na rotačku, chvíli po náhozu)
                  2 kachny - na mlaskačku (doufal jsem ze pri rozmotavani mi nekdo z ostatnich rybaru okolo pomuze ale prisli se pouze podivat :D )
                  1 košile (nádherný záběr na gumu)
                  kýbl - ten měl tah! :D
                  igelitka - na woblera, měla pěknou sílu když se naplnila vodou :-)))
                  pár cizích utržených montáží
                  nepočítaně klacků
                  je toho dost :-))

                    NMr.Mepps - Profil | Po 28.5.2012 21:15:48

                    P.R.E.D.A.T.O.R - >> Větvička :)))

                      NTomas-SR - Profil | Út 22.5.2012 19:32:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      teraz sa na tom už smejeme ale vtedy mi do smiechu nebolo... skútrista sa rozhodol povoziť pár metrov od brehu... a jazda to bola parádna :D ale keby ste videli ako sa mi v stojane rozkmitali udice postavené skoro kolmo k zemi a potom zo stojanu vypálili ako rakety zo štartovacej rampy :D to bola nádhera :D škody boli ale už je to za nami a teraz sa na tom vždy dobre pobavíme :D

                        NMike1977 - Profil | Út 22.5.2012 18:47:05

                        bojkasojka >> jeee, zlatá rybka! :-)

                          NRazgy - Profil | Út 22.5.2012 18:43:30

                          bojkasojka >> žeby jelec?

                            NMr.Mepps - Profil | Út 22.5.2012 18:43:23

                            bojkasojka >> Jelec jesen !!!

                              Nbojkasojka - Profil | Út 22.5.2012 18:42:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              nevite o jaku rybu se jedná ? (ted už se fotka snad načte :D)

                                Nmpmaik - Profil | Út 22.5.2012 18:38:12

                                Razgy >> To je asi 2 roky staré z vabanku na Ohři. A poctivě ufeedrováno :-)))

                                  NRazgy - Profil | Út 22.5.2012 18:29:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  dnes božíčany - školka. bohužel ne moje velikost. lovec eversmen

                                    NRazgy - Profil | Út 22.5.2012 18:23:44

                                    mpmaik >> adiadas? kde pak si byl vláčet?

                                      NMr.Mepps - Profil | Út 22.5.2012 18:22:00

                                      mpmaik >> pěkná botička :D

                                        Nmpmaik - Profil | Út 22.5.2012 18:19:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jeden můj úlovek :-)))