Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

ploticee - Profil | Po 23.4.2012 12:04:59

Kreja >> to je jistá věc, tahle žije a vytírá se v Pražském revíru:)))

    jarabeast - Profil | Po 23.4.2012 11:48:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vystartovala po gumě od relaxu :-))

      Kreja - Profil | Po 23.4.2012 11:35:23

      ploticee >> hodně dobrej úlovek...myslíš že se u nás i vytírají?

        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 23.4.2012 7:25:35

        Kreja >> mno to vidím :-))

          ploticee - Profil | Ne 22.4.2012 22:37:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ryby neaktivní, tak jsem lovil aspoň fotoaparátem a myslim že dobrej úlovek:)

            Kreja - Profil | Ne 22.4.2012 22:19:41

            P.R.E.D.A.T.O.R >> snažíme se... J.

              Hrdobec - Profil | Ne 22.4.2012 21:35:12

              P.R.E.D.A.T.O.R >> o)))))))))

                P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 22.4.2012 20:17:22

                Kreja >> pěknej kousek,vy perlíte chlapi,jeden lepší kousek než druhý :-)

                  P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 22.4.2012 20:15:45

                  Hrdobec >> a byla za tlamku,nebo za triko :-))

                    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 22.4.2012 20:14:57

                    Calex >> mno to teda byl táh to jo,gratuluju :-))

                      Kreja - Profil | Ne 22.4.2012 16:00:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      zatím moje největší vytažená "kláda"

                        Hrdobec - Profil | So 21.4.2012 20:13:14

                        Calex >> To chápu )

                          Calex - Profil | So 21.4.2012 20:12:33

                          Hrdobec >> To jo, sranda byla, akorát švára to musel chvíli rozdejchávat...8-)))

                            Hrdobec - Profil | So 21.4.2012 20:07:16

                            Calex >> Jedinej,ale stál za to :-) Ale co,aspon byla sranda a to je kolikrát důležitější než za každou cenu něco lapnout

                              Calex - Profil | So 21.4.2012 20:04:03

                              Hrdobec >> To ,,zabralo,, švárovi, myslel jsem , že ho při tom klepne pepka. Na lodi jsme byli čtyři, pěkně jsem je vybláznil. Na to, že to byl dnes jedinej ,,záběr,, , mě to hodně pobavilo.8-))))

                                Hrdobec - Profil | So 21.4.2012 19:57:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Calex >> gratuluju o)) Já chyt tuhle.Fotka pořízena chvilku před záběrem:-)

                                  exori - Profil | So 21.4.2012 19:55:23

                                  to byl tah

                                    Calex - Profil | So 21.4.2012 19:26:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dnes na Labi.Jízda v proudu, museli jsme do lodě, veliký tah. Nakonec mohutná větev ze zahrádkářské kolonie.

                                      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 19.4.2012 13:12:18

                                      krmec >> taky pěkný :-)) o podvodním hokeji jsem už slyšel,ale fotbale teda ne! :-))

                                        krmec - Profil | St 18.4.2012 22:56:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Já jsem jednou seděl na jednom rybníku půl dne bez záběru.. Pak konečně hrčák ale začal sem tahat něco těžšího než můj prut mohl zvládnout. Jelikož bylo léto tak jsem vlezl do vody že si místo vyčistím. Docela jsem čuměl když jsem z vody vytahl síť na fotbalovou branku :D...