Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

Nvan houten - Profil | St 18.4.2012 22:17:19

P.R.E.D.A.T.O.R >> jj,taky solidní klika :-)))

    NMr.Mepps - Profil | Po 16.4.2012 20:39:18

    big.John >> Krásnej kus

      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 16.4.2012 20:19:42

      big.John >> krasaveček,to se chytí málo kdy :-)

        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 16.4.2012 20:19:09

        van houten >> jj náhoda je blbec :-),taky se mi něco podobnýho stalo,teda né přímo mi,ale kolegům co seděli naproti,na malém rybníčku.Jeden z nich chytal na káču a měl záběr od štiky,jak sekl tak mu praskl silon a štika i káča byli - myslím že víš kde :-) mno a jeho tata asi po půl hodině měl záběr na těžko,sekl,stahoval,menší odpor a vytáhl mu káču i se štikou,takže si myslím že oba byli šťastní :-))

          Nvan houten - Profil | Ne 15.4.2012 0:49:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jo to já jednou chytal u nás na rybníku na těžko s velkým olovem s obratlíkem. Utrhnul sem to olovo o nějakou vázku bo co, no a asi za 14 dní si tam lovím na odhoz, při stahování odpor, matchka do solidního oblouku, a světe div se, já zaháknul háčkem přímo do očka obratlíku u toho olova a vytáh sem ho ven!

            NHadrák - Profil | So 14.4.2012 22:14:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jedna noční volavka, to byla jízda =)

              Nbig.John - Profil | So 14.4.2012 22:12:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Loni na Labi regulerni feeder záběr a jaký bylo překvapení

                NMr.Mepps - Profil | So 14.4.2012 22:01:59

                Hrdobec >> Mno tak teď můžeš začít :D

                  NHrdobec - Profil | So 14.4.2012 22:00:30

                  Mr.Mepps >> Hodně málo,ale dřív jsem chodíval častěji.

                    NMr.Mepps - Profil | So 14.4.2012 21:58:42

                    Hrdobec >> A vláčíš někdy????

                      NHrdobec - Profil | So 14.4.2012 21:58:13

                      Mr.Mepps >> o))))

                        NMr.Mepps - Profil | So 14.4.2012 21:57:03

                        Hrdobec >> Mno tak aspoň s uštřil za novej prut :D

                          NHrdobec - Profil | So 14.4.2012 21:55:16

                          Mr.Mepps >> Funguje a je tam celkem slušná šnůrka. Bude to vláčák,ale Italové na to chytaj normálně na těžko

                            NMr.Mepps - Profil | So 14.4.2012 21:53:33

                            Hrdobec >> Mno tak to je síla :DVypadá to jako vláčak. Tak teda co to je ??? A co naviják funguje ???

                              NHrdobec - Profil | So 14.4.2012 21:48:43

                              Mr.Mepps >> Ne,zasekl jsem cejnka a při zdolávání se zamotal do toho prutu někde na dně.Nejspíš někdo zapoměl povolit brzdu a nebyl ve střehu:-)

                                NMr.Mepps - Profil | So 14.4.2012 21:41:52

                                Hrdobec >> a jako to tam jen tak ležel na břehu ???

                                  NHrdobec - Profil | So 14.4.2012 21:37:00

                                  bojkasojka >> Je to jeden z mála úlovků co jsem si vzal domu :-))

                                    Nbojkasojka - Profil | So 14.4.2012 21:20:57

                                    Hrdobec >> pustil si ho zpátky doufám ? :D

                                      NHrdobec - Profil | So 14.4.2012 20:09:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Já chytil při lovu s Feedrem tento prut :-)) Zatim muj největší prut co jsem ulovil o)

                                        NCalex - Profil | So 14.4.2012 20:05:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnes zabodoval švagr.8-)