Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NMr.Mepps - Profil | Pá 6.4.2012 8:59:05

Sargi >> To jo :DDDDDDD

    NMr.Mepps - Profil | Pá 6.4.2012 8:58:48

    Sargi >> :D

      NMr.Mepps - Profil | Pá 6.4.2012 8:56:13

      Aleš10 >> :OOO

        NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 22:47:27

        Tavris29 >> Vidím :-)))

          NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 22:46:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Lubos >> Tohle musí znát každý tyto situace a bordel, který nabízí skoro každá voda. Hodně bordelu jsem vytáhl z vody asi před 2 týdny kdy jsem navštívil jednu svazovou vodu, silony a silony nakonci háčky.

            NTavris29 - Profil | Čt 5.4.2012 22:42:59

            Sargi >> Se mu podívej mezi pacičky,na fotce je to jasný.o))))

              NLubos - Profil | Čt 5.4.2012 22:39:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Za roky chytania som z vody vytiahol peknú hromadu bordelu, ale i zopár kurizoitiek...je tomu už pár rokov čo som mal v práci kolegu začiatočníka, ktorý ešte nechytil mierového kapra a toľko mi vyplakával, až som ho vzal na zaručené miesto, kde sa jednoducho nechytiť nedalo...kolega skoro hneď po nahodení mal jazdu a zásekom až nad hlavu úlovok aj patrične poistil....len po pár metroch zdolávania zostal vysieť...tak som nastúpil ako poradca pri vyproštovaní...chvilku som sa s tým trapil a ono to povolilo....o chviľu i ked to šlo ťažšie bol asi 4-kiláčik v podberáku...v obratliku montáže mal zakliesnený trojháčik woblera rapala...len od neho šiel do vody ďalši silon a tak sme ťahali ďalej...na konci neho bola rotačka Meps a od nej šiel do vody zase ďalší silon a na jeho konci velká sumcová plandavka...od nej ako inak další silon a zase rotačný blyskač...kolega bol s rybačkou spokojný a spomína prihodu dodnes....asi pred týždňom som bol testovať na Malom Dunaji nový čln s motorom a naskytol sa mi smutný pohlaď...v jednom mieste pretína Dunaj elektrické vedenie...samozrejme , že na ňom je cela plejáda silonov s rybárskou bižutkou...a na ich trojháčikoch zopár neštastných mumifikovaných vodných vtákov, ktorý nemali to šťastie podletieť elektrické vedenie...rybára nenapadne, že utrhnutá rotačka na elektrickom vedení loví ďalej sama...

                NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 22:38:22

                Tavris29 >> To už já nepoznám :-)))

                  NTavris29 - Profil | Čt 5.4.2012 22:35:49

                  Sargi >> Koukám,byl to sameček .o))

                    NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 22:33:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tavris29 >> OK. Ještě fotka při pouštění :-))

                      NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 22:30:58

                      Mr.Mepps >> Remi :-)) to je borec :-))

                        NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 22:30:24

                        Mr.Mepps >> ano :-))

                          NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 22:30:10

                          Lidl >> Nahazoval jsem, jak oni v noci lítají u hladiny, tak se mi ho podařilo chytit.

                            NTavris29 - Profil | Čt 5.4.2012 22:30:04

                            Sargi >> Tak aspon že tak. Jsem ochránce všech netopejrů .o)))

                              NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 22:29:03

                              Tavris29 >> Seběhlo se to během chvilky, rychle se vytáhl foťák zaznamenalo se to. V pohodě i odletěl podle svého :-))

                                NAleš10 - Profil | Čt 5.4.2012 22:16:47

                                Mr.Mepps >> ty ses ludra :D

                                  NMr.Mepps - Profil | Čt 5.4.2012 22:14:26

                                  Aleš10 >> Ne :D

                                    NMr.Mepps - Profil | Čt 5.4.2012 22:14:03

                                    MaTTeSeK18 >> Dík :D

                                      NAleš10 - Profil | Čt 5.4.2012 22:01:00

                                      Mr.Mepps >> to si vodkoukal vode me ze ?? :DD

                                        Njehla - Profil | Čt 5.4.2012 21:56:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        když jiný nejdou..stačí pořádnej macek...a jaká to byla jízda, než to urazil...já se těšil na podebírání...:-)))