Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 5.4.2012 21:55:58

Mr.Mepps >> Ty zas válíš xDDD

    NMr.Mepps - Profil | Čt 5.4.2012 21:55:20

      NMr.Mepps - Profil | Čt 5.4.2012 21:53:09

      Sargi >> Batman

        NLidl - Profil | Čt 5.4.2012 21:51:20

        Sargi >> jak se ti netopýr mohl proboha píchnout na háček ?

          NTavris29 - Profil | Čt 5.4.2012 21:49:41

          Sargi >> Taky si ho mohl sundat a ne se s ním takto fotit....

            NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 21:46:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Když netradiční tak hodně netradiční :-))) Netopýr při nahazování :-)))

              Npacka - Profil | Čt 5.4.2012 21:29:34

              P.R.E.D.A.T.O.R >> tenkrat jsem to nastesti na prutu nemel-byla zaklinena ve vetvich u brehu-mazal jsem rychle domu a potom uz me policajti(VB) k tomu nepustili-to mi bylo tak 10-11 roku

                NTavris29 - Profil | Čt 5.4.2012 9:32:07

                P.R.E.D.A.T.O.R >> Jednou sem měl jízdu jako prase a vytáhl jsem škebli a jednou jem uvláčel kondom.o)

                  NMr.Mepps - Profil | Čt 5.4.2012 7:45:53

                  P.R.E.D.A.T.O.R >> No na jednom výtoku :D

                    NKappa - Profil | St 4.4.2012 23:56:15

                    P.R.E.D.A.T.O.R - >> Ona to občas potopila i celý a chvilku držela pod vodou a pak pustila a konec...fakt na nervy, ale spíš mi šlo o ty rybičky zlikvidovaný, protože jsem jich už moc neměl :-D ale aspon byla prdel...

                      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:48:09

                      Kappa >> mno tak jenom jak je brala za ocásky a za halvu tak to věřím,muselo to pěkně vrtat v hlavě co to je ne?! než si ji dostal :-))

                        Nrover - Profil | St 4.4.2012 23:47:43

                        P.R.E.D.A.T.O.R >> Tu želvu bych řadil dle početnosti už do úlovků tradičních, ...je třeba si zvykat

                          NKappa - Profil | St 4.4.2012 23:46:31

                          P.R.E.D.A.T.O.R - >> Se to nedalo zaseknout, vždycky jenom zapumpovala s kačenou a pak nic...stáhnu a pokaždé mrtvá rybka...až napočtvrtý jsem to zasekl a zjistil co to je za zmetka :-D pak už byl klid...ale i od štik bohužel :-)

                            NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:43:28

                            Kappa >> tak ta je teda dobrá :-D pěkná mno! :-)

                              NKappa - Profil | St 4.4.2012 23:38:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              P.R.E.D.A.T.O.R - >> Zase tak malá nebyla...je to už dlouho ale našel jsem ješte jednu fotku a tam jde vidět, jaky rybky brala...hlavně jim okousala ocásky a jedné dokonce ukousla hlavu...

                                NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:31:43

                                Tavris29 >> a ty nic nemáš,za kuriozitu? :-)

                                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:31:23

                                  Kappa >> mno taky pěkný a po jak velký rybce vyjela,není nějak moc velká,jen tak mě zajíma na co si taková potvůrka až troufne :-)

                                    NKappa - Profil | St 4.4.2012 23:26:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Taky se mi podařilo lupnout jednu potvoru při lovu štik...byla neodbytná a zlikvidovala mi 4 rybky než se mi jipodařilo zaseknout a zjistil jsem, že to žádná štika není :-))

                                      NTavris29 - Profil | St 4.4.2012 23:26:35

                                      P.R.E.D.A.T.O.R >> :o))

                                        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:25:55

                                        Tavris29 >> ne to fakt teda ne :-)