Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

Tavris29 - Profil | St 4.4.2012 23:25:23

P.R.E.D.A.T.O.R >> packa vytáhl utopence....tak jestli si se nepřeklikl a nechtěl si se zeptat packy kde ji chytil a na co:o)

    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:24:59

    Tavris29 >> jo taaaak,ne to vůbec,takovej deb... zase nejsem abych se po něčem takovým ptal ho ještě to ne,to bylo na meppse ;-)

      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:23:55

      Tavris29 >> že co?jsem to nějak nepochopil :-)

        Tavris29 - Profil | St 4.4.2012 23:22:24

        P.R.E.D.A.T.O.R >> Na to se ptáš packy? :o)

          P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:21:09

          Mr.Mepps >> jo,a kdepak si ji chytil a na co?

            P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:20:35

            packa >> mno tak to nevím jak bych reagoval na toto mno,to bych si teda zažít teda nechtěl.. :-/

              P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 4.4.2012 23:19:17

              frost862 >> gratuluju :-)) mno to věřím,taky jsem to zažil :-)

                packa - Profil | St 4.4.2012 20:27:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                za ty roky jsem mel na prutu uz ledasco-od labute po pouzity kondom-v lonskem roce docela zachovale kolo ale nejhorsi-uz je to asi 40 roku-utopenou ....od te doby mam porad divny pocit kdyz vidim neco podobnyho plavat v labi

                  Mr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 20:00:00

                  P.R.E.D.A.T.O.R - >> Hele posla bych ti fotku asi 15kg nutrie ale radši než ji fotit tak sem ji poslal po proudu :D

                    frost862 - Profil | St 4.4.2012 19:36:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    P.R.E.D.A.T.O.R - >> tu jeden netradiční úlovek,první za tu dobu co rybařim:-))na picker mě trochu potrápil:-)

                      Mr.Mepps - Profil | St 28.3.2012 6:53:51

                      P.R.E.D.A.T.O.R >> Já sem taky jednou udělal kačku na feedr :D

                        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 22:10:13

                        Mr.Mepps >> jj čus

                          P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 22:09:53

                          mipa >> jojo,jsou to potvory mno... :-),to samý jsou taky kačeny jak se jede na plavačku jak tam jednou ten chleba najdou tak jen tak neodjednou... :-)

                            Mr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 22:06:43

                            P.R.E.D.A.T.O.R >> To je du čus :D

                              mipa - Profil | Út 27.3.2012 22:06:36

                              P.R.E.D.A.T.O.R >>tak to je svatá pravda - konec místa :-))))

                                P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 22:04:23

                                Mr.Mepps >> njn to je lepší mno :-)

                                  MaTTeSeK18 - Profil | Út 27.3.2012 22:04:04

                                  P.R.E.D.A.T.O.R >> ale taky přidám sice to není můj ulovek ale dám to tu bohužel nemám foto.Taky jsme byli s kolegou chytat z hladiny a nic moc záběry a bylo kolem 12 a už jsme tak nějak ztráceli nadšení a elán tak jsme se rozhodli že to sbalíme a vtom přišla kolegovi jízda jak hrom proběhll zásek a asi cca 15 min vzdolávání a už se to blžilo ke konci tak už jsem bral do ruk poděrák a v tom kolega na mě mluví to bude kus jak hrom jede nějak moc doleva tak šel podél břehu za ním a jak došel majednou to z vody vyběhlo na břeh a byla tam dost velká ondatra kvičela kraválu nadělala tak jsme se ji to pokusili co nejvíc opatrně dostat ven nakonec jsme to uřízli a šla zpět do vody.Dobrý zážitek a hlavně pro nás velmi neobvyklý ůlovek.

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 22:04:03

                                    mipa >> mno to jo a jak zjistí kde ty krmíš a dostanou se tam tak to je konec... :-)

                                      mipa - Profil | Út 27.3.2012 22:03:00

                                      P.R.E.D.A.T.O.R >> Mrchy jdou ke dnu do pěkné hloubky a když sleduješ jak jsou dlouho pod vodou a hledají žrádlo, tak tomu snad člověk nechce ani věřit ...... celé to je ale o "smůle" při lovu :-)))

                                        Mr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 22:02:18

                                        P.R.E.D.A.T.O.R >> Radši si našetřim na rybařinu :D