Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:59:47

Mr.Mepps >> mno tak začni si šetřit :-)

    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:59:26

    MaTTeSeK18 >> jj díky,ale je už trošku starší ta diskuse :-)

      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:59:06

      mipa >> jj tak to je taky někdy takový překvápko... :-) už jsem viděl u kolegy že ji chytil aji na těžko :-)

        Mr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 21:58:18

        P.R.E.D.A.T.O.R >> Ještě 8 a mám to :D

          MaTTeSeK18 - Profil | Út 27.3.2012 21:57:47

          P.R.E.D.A.T.O.R >> jo to jo.ale jinač dobrej nápad na diskusi:-))

            mipa - Profil | Út 27.3.2012 21:57:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            P.R.E.D.A.T.O.R - >>Jednou při lovu z hladiny jsem na chlebovou kurku dostal takovou jízdu, že jsem se nestačil divit a na malou chvilku jsem žil v domění, že táhnu metrového macka ..... ale po nějaké době solidní "přetahované" se u břehu ukázala potápka, celá vyblázněná s háčkem seknutým naštěstí za krajíček a tak pean a rychlé ruce vykonaly své a toho "divocha" poslaly zpět k "vodě" :-)))

              P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:56:55

              Mr.Mepps >> skor som sa trefil :-))

                P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:56:35

                MaTTeSeK18 >> mno to je taky možnost :-)

                  MaTTeSeK18 - Profil | Út 27.3.2012 21:55:51

                  P.R.E.D.A.T.O.R >> závislák:-)))

                    Mr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 21:55:37

                    P.R.E.D.A.T.O.R >> Mám jen dva :D

                      MaTTeSeK18 - Profil | Út 27.3.2012 21:55:25

                      Mr.Mepps >> Nemusím ty jsi víc tady a já na rybách:D

                        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:54:46

                        MaTTeSeK18 >> on má beztak doma 10 kompů dokola v místnosti a je tak všude :-))

                          Mr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 21:53:59

                          MaTTeSeK18 >> Musíš trénovat

                            MaTTeSeK18 - Profil | Út 27.3.2012 21:53:48

                            P.R.E.D.A.T.O.R >> Kam se podívám tak všude tam je Mepps:-)))jak on to dělá:D


                              P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:52:33

                              MaTTeSeK18 >> že jo :-)

                                MaTTeSeK18 - Profil | Út 27.3.2012 21:51:47

                                Mr.Mepps >> ty jsi snad všude:D

                                  Mr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 21:51:17

                                  P.R.E.D.A.T.O.R >> Tak to smázni :D

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:48:31

                                    Mr.Mepps >> :D tak to asi ne,to není nějak moc úlovek... ;-)

                                      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:30:12

                                      SharpeR1 >> jak jsem tak koukal tak klacek má míru 25 cm,což měl na milimetr přesně tak byl samozřejmě zmasen :-) - byl vrácen přírodě,dal jsem ho ku stromu a bylo... :-)

                                        SharpeR1 - Profil | Út 27.3.2012 21:28:15

                                        P.R.E.D.A.T.O.R >>Pěkný tak doufám, že preferuješ chyť a pusť a vrátil si klacek vodě :D