Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:21:48

SharpeR1 >> pěkný mno :-) ale ta cihla,to je teda dobrý mno :-) mi se zase nedávno povedl klacek na peletu

    NSharpeR1 - Profil | Út 27.3.2012 21:13:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    P.R.E.D.A.T.O.R >> Hm konečně zase nějaká zajímavá diskuze :-)
    Mně se povedlo obal od jogurtu,klacky,sáčky,racka a jednou trochu divné ale asi čtvrtku cihly,kterou do teď nechápu jak jsem ji mohl vytáhnout :D háček se nějak pořádně to tý cihly zabodl a nahozeno nebylo daleko tak jsem ji přitahl až ke břehu.

      NMr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 21:07:28

      P.R.E.D.A.T.O.R >> Ok

        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:04:32

        Mr.Mepps >> mno tak pošli,jak chceš,mi je to tak jedno,ale jinak to hoď k nám do diskuse ;-)

          NMr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 21:03:37

          P.R.E.D.A.T.O.R >> No když mi bylo tak 7 let :D

            NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 21:02:02

            Mr.Mepps >> jako retro? :D

              NMr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 21:01:01

              P.R.E.D.A.T.O.R >> Nám poslat nějakou retro ???

                NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 20:55:50

                Mr.Mepps >> tak on má aji fb joo :D jak jsem se ho na fb ptal tak že neví už heslo... :-D,mno tak jesli tam máš nějakou za kterou by si se styděl tak možná jo :-D

                  NMr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 20:49:26

                  P.R.E.D.A.T.O.R >> Na Fb :D možná použije nějakou mojí :D

                    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 27.3.2012 20:34:22

                    Mr.Mepps >> tak to je teda capital úlovek,vole kde si to zchrastil? :D

                      NMr.Mepps - Profil | Út 27.3.2012 19:43:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      P.R.E.D.A.T.O.R - >> Som ulovil :D (kikis je super tanečník :D)

                        Nbolllekas - Profil | So 10.9.2011 1:13:49

                        želva,kachna březnačka,potápka malá,nutrie ale puštěna psem:)netopýr asi 5x,snad všechny druhy oblečení,kýble,hrnce,kolo,kárku,škeble,užovku,kunu na zvukový vobler:))))))kuna byla vlastní trojhák excelentne v koutku:)))

                          Nkkkarlos - Profil | So 10.9.2011 0:04:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vybójkovaná nutrije, kam se hrabe sumec :-))

                            Narnošt - Profil | Pá 9.9.2011 23:21:22

                            Ja jsem pred tydnem chytil utopenou tycovou bojku,tah jako svine,myslel jsem,ze pomalu zvedam ode dna sumce. :-) Dole igelitka se šutrama a na ni urvanej navazec.Jo,sedesatka odhozovej vlasec neco vydrzi... :-))

                              Npetrhod - Profil | Pá 9.9.2011 22:52:14

                              derata >> Pěkný příběh a ještě lepší osobák to jen tak nezlepšíš, ale kvůli montáži lést do vody se mě nechce. Na orlíku hodně taky váznu ale bojím se sudů s lidmi :-( :-)

                                NSkorica - Profil | St 31.8.2011 20:15:28

                                otoš >> neni nezobrazilo se

                                  Notoš - Profil | St 31.8.2011 20:13:25

                                  ahojte,tak jsem konečně taky ,,ulovil" rybu jak prase...
                                  (na obr.je utonulé sele divočáka)

                                    NM@gič - Profil | St 31.8.2011 19:27:10

                                    Já jsem nedávno chytil na řece zrcátko asi ze Škody 1203. :-)

                                      NPedro1 - Profil | So 27.8.2011 19:07:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Včerejší úlovek želvy na plandu z Vltavy.Měla to jen zaháknutý za krunýř,než jsem stačil udělat lepší foto,byla pryč.(naštěstí:-)

                                        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 25.8.2011 13:33:42

                                        derata >> :) tak to bych chtěl být u toho :) gratuluju k nejtěžšímu úlovku :D