Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

derata - Profil | Čt 25.8.2011 13:32:22

P.R.E.D.A.T.O.R >> no měli kecy, nevěřili mi dokud tam nevlezl ten velitel jejich :D

    Mates PB - Profil | Čt 25.8.2011 13:22:48

    Kikis >> Neuvěřitelné

      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 25.8.2011 13:18:26

      derata >> a neměli ti hasiči nějaký kecy?? :)

        pouštěč - Profil | St 24.8.2011 16:08:42

        heras77 >> :-) taky bych nepustil ani šupinu teda ani korunu :-)

          Kikis - Profil | Út 23.8.2011 11:07:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jednou se nám v Norsku v Tromso při lovu zvedl vítr a našemu kamarádovi sebral čepici z hlavy.Druhý den jsme na to místo znova a chytali.Braly tresky oklo 100-125cm.Když jsme nachytali limit a začali kuchat ryby a jedna měla přesně v žaludku a byla v pořadku,jen až na ten smrad : b

            heras77 - Profil | Po 22.8.2011 22:53:49

            pouštěč >> jsem zásadně proti P 100, stal by se ze mě masař jak sviňa a žena by mě možná sama na ryby začala posílat :-)

              pouštěč - Profil | Po 22.8.2011 22:52:39

              buldozer >> to sem v obchodě neviděl ale zkusím ho uválet sám investice se vrací rychle.....

                pouštěč - Profil | Po 22.8.2011 22:51:57

                heras77 >> musím říct našemu hospodáři aby je začal vysazovat hlavně aby nedali P 100 (no jo nad stovku bys ju muel hodit zpět .-)

                  pouštěč - Profil | Po 22.8.2011 22:50:33

                  heras77 >> :D

                    buldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:44:38

                    heras77 >> :-)

                      heras77 - Profil | Po 22.8.2011 22:42:47

                      buldozer >> hlavně aby to nebylo jak s úhořem, ty velký vždycky odplujou za hranice a tam se množí :-D

                        buldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:39:30

                        heras77 >> myslíš že to bude jak amur?

                          heras77 - Profil | Po 22.8.2011 22:36:54

                          buldozer >> myslím že se ve volné přírodě netřou, že se jen vysazujou :-)

                            buldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:34:25

                            heras77 >> to je chyba.pak neproběhne tření:-))

                              heras77 - Profil | Po 22.8.2011 22:32:25

                              buldozer >> no já bych nepustil ani vorla :-)

                                buldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:31:10

                                heras77 >> já jsem vrátil řece 57kč z toho protože taky pouštim:-)

                                  buldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:30:25

                                  pouštěč >> název boilies je big šrajntofle:-)

                                    heras77 - Profil | Po 22.8.2011 22:29:38

                                    buldozer >> škoda, mohl sem ti odvádět třeba desátek z úlovků, protože bych je určitě nepouštěl

                                      pouštěč - Profil | Po 22.8.2011 22:25:13

                                      buldozer >> čím mám vnadit že bych si je taky stahl

                                        derata - Profil | Po 22.8.2011 22:24:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak já tedy taky přispěju svým dílem. Někteří možná neuvěří, někdo bude remcat že to není možné a jiní nebudou pochybovat... Ale můj největší ulovek vážil dobrou tunu :D Takhle jsme jednou seděli s kamarádem na zdejším rybníku když jsem stahoval montáž a zasekl ji o něco kousek od břehu. Jelikož bylo teplo, šel jsem do trenek a plaval to vyprostit, ale k mému překvapení jsem narazil na něco podezřelého když zničeho nic začal byt v okolí cítět benzín. Vylezl jsem z vody a s doměním že je pod vodou nějaký sud jsme zavolali hasiče. Ti nám samozřejmě nechtěli věřit že tam něco je. Když se jejich velitel svlekl a plaval na místo a zvolal: "Hoši, kur** tu je auto" a zbytek na fotkách :D