Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:21:52

u.x.a. >> a za občanku jsem si vzal úvěr,telefon,novú telku:-))

    Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:20:59

    u.x.a. >> bohužel:-(peníze jsem už investoval do dalšího krmení a peněženku si vzal kolega(vraj je značková):-))

      Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:17:46

      heras77 >> ted jsou jenom v testováni.vzorky neposílam.pak je budu prodávat:-)

        Nu.x.a. - Profil | Po 22.8.2011 22:15:18

        buldozer >> ta peněženka byla moje děkuji že jsi jí našel,peníze mi pošli více přes sz.

          Nheras77 - Profil | Po 22.8.2011 22:13:56

          buldozer >> tak když jsou tajné, tak pošli SZ, já už to dál nikomu neřeknu :-), fakt čestný pionýrský

            Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:12:27

            heras77 >> tajné koule na peněženky:-))

              Nheras77 - Profil | Po 22.8.2011 22:09:23

              buldozer >> čím budeš krmit :-) ?

                Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 22:06:50

                pouštěč >> příště to tam budu prát pod tlakem:-))

                  Npouštěč - Profil | Po 22.8.2011 22:03:14

                  buldozer >> :D na hejno musíš víc krmit :-))))))))))))

                    Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 12:27:48

                    fraisix >> to ji raději hodím do hracího automatu:-)

                      Nfraisix - Profil | Po 22.8.2011 12:25:01

                      buldozer >> ale jo, mění :) je dávaj tolik, kolik toho z tý bankovky přineseš...když zbyde jen půlka, tak daj jenom pětibábu :)

                        Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 12:23:34

                        Lidl >> čekal jsem že najede hejno a ono nic:-))jeden náhodnej záběr:-))

                          Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 12:20:08

                          Lidl >> jo je trocha přohnilej a vraj to už v bance nemění:-((

                            NLidl - Profil | Po 22.8.2011 12:13:01

                            buldozer >> ten litr ale už vypadá kapánek nepoužitelně. Každopádně přeji víc takových úlovků kolego ::)))

                              Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 12:09:29

                              Lidl >> 1057kč:-))

                                NLidl - Profil | Po 22.8.2011 11:43:58

                                buldozer >> Kolik ti to celkem hodilo :D ?

                                  Nbuldozer - Profil | Po 22.8.2011 9:52:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  regulérni záběr na řece.neni potřeba chodit do práce,ale k vodě:-))

                                    Nrumi7 - Profil | Po 22.8.2011 9:47:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - >> vím,že se to nesmí,ale tenkrát(už je to hodně dávno)jsem čeřínkoval z jednoho malýho kamennýho mostu a tím mým čeřenem jsem vytáhl z vody druhý čeřen.jaká to byla tenkrát radost,v obou byly chycený rybičky.byla v něm sice nějaká ta dírka,ale používám ho do dnes.vlastně oba.

                                      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Pá 19.8.2011 12:00:48

                                      Tak ja teď jdu na ryby,tak tady vkládejte nové úlovky a nebo pište jaký je ten nej z těch co tu jsou čus večer

                                        Npouštěč - Profil | Pá 19.8.2011 12:00:08

                                        P.R.E.D.A.T.O.R >> ok ok je to fakt zajímavé komické číslo