Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil , 17.2.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Nkubas. - Profil | Út 12.5.2026 9:20:43

    Gigi1893 >> Kdo je ten druhej fanoušek :-)?

      NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 9:18:47

      Takhle se zachová pravej kamarád...i přes to že výkony Chorého na mezinárodní scéně stojí opakovaně za hovno,jeho hra tam není účinná a ještě mu pískají faul za faulem, pomůžeš mu najít nové angažmá nominací do národního týmu... tím nasereš úplně všechny české fanoušky krom dvou co co vím že mají Tomáše Chorého rádi a ještě riskuješ že tě tam svým blikancem popraví...Koubek masterclass 😂

        Nplavan - Profil | Út 12.5.2026 9:15:57

        Bosanac >> tak jsem si svůj výcuc z pořadu mohl odpustit a dát sem rovnou přesnější popis průběhu včerejší debaty :-))))))

        https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/chance-liga-slavia-sparta-derby-tvrdik-cupr.A260511_214238_fotbal_duff

          Nplavan - Profil | Út 12.5.2026 9:06:16

          Danda05 >> Luftjarda včera večer vysvětloval, že rozhodčí je v tom nevině. Že písknul podruhý proto, že první hvizd zdržující Markovič neslyšel, páč měl za krkem diváky. Že kdyby byli diváci v ochozech, slyšel by golman hned. Takže se opět nevymlouval a zodpovědnost vzal na klub.

            Nplavan - Profil | Út 12.5.2026 8:19:27

            Bosanac >> ve tvém odkazu toho zas moc napsaného není. Teda když nemám předplatné i Dnes.
            Zatím nejvíc relevantních informací jsem slyšel v noci, když jsem se vrátil ze šichty a pustil si ze záznamu Tiky Taka. Byly tam velcí kluci z obou S, jak se familérně říká a informace z první ruky. Velkej kluk z Letné zprvu chtěl jet tu linku co jede Sparta tři týdny, ale nakonec to byla parádní debata. Kdyby ji nerušil ten " komik " z Brna a nějakej hokejovej influencer nebo kdo to byl, tak to mohlo být ještě lepší.
            Včera přes den někdo z TS postoval, že oni jsou v tom nevině, že prosili ty lidi , aby nechodili na hřiště. Luftjarda ale v TT říkal, že naopak speaker povzbuzoval opačně a že už se na stadion nepodívá. Ale předtím říkal, že to tak úplně vymáhat nejde. Že potřebují systém na rozpoznávání ksychtu mít zapnutý před stadionem. Několikrát zopakoval, stejně jako p. Čupr, že oba kluby mají systémy nainstalované už dlouho, ale nesmějí je použít kvůli ochraně osobnosti a nesmějí uchovávat data, to znamená že není možné vést registr problémových fanoušků. Že v Polsku ale od roku 2009 všechno toto smí, i když z toho EU není nadšena a zakazuje to.
            Pak taky už poněkolikáté vysvětloval, proč Chorého a Douděru vyloučil z mužstva. Ale nikdo to asi nechce slyšet. Pořád se jede linka, že z nich udělal obětní beránky. Luftjarda říkal, že po extenpore s Bořilem v Hradci měli pohovor s celým mužstvem i realizákem a všichni měli jasně pochopit, že už takové výstřelky dělat nemůžou. Že bylo jasně domluveno, že další druh takového faulu nebo chování bude znamenat bezpodmínečnej vyhazov. Ale že to chování ti vyloučení přesto nedokáží kontrolovat.
            V pořadu byl i nějakej hlavou z ligy a ten zdůrazňoval, že odpočet bodů nehrozí, že ten se uděluje za jiné věci jako podvody apod.

              NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 8:16:02

              rarach >> haha,njn trpišák udává trendy 🤭

                NKnapík - Profil | Út 12.5.2026 8:05:19

                rarach >> přesně to jsem si říkal, když jsem to včera registroval.

                  Nrarach - Profil | Út 12.5.2026 7:59:13

                  Gigi1893 >> A to sem byl odpoledne téměř po dvou letech na fotbale u nás na Kyselce, uplně strašidelný představení co se tam dělo, novej trenér je asi volejbalista, protože hráči se bojí dát balon na zem....něco jako Jurásek a Douděra, získáš balon a napálíš ho přibližně směr brána soupeře a hrrr na ně...Bylo mi stydno....ale kluci nakonec vyhráli, soupeř podcenil Čaplárovu past a bo neměli střídání, tak je nakonec tímhle hnusem udolali a vyhráli 3:2. Takže, já už se asi na fotbal nikdy nepodívám.

                    Nrarach - Profil | Út 12.5.2026 7:53:24

                    Danda05 >> Popohnal rozehrávku....no to se mu povedlo....rozehnal se dav šílenců a hře to jaksi nepomohlo.

                      NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 7:19:24

                      Tohle je jednoznačně celospolečenská událost roku 🤝🏻

                        NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 5:53:14

                        Toto je kvalitní názor 😊 kdyby se někomu počínání Jaroslava Tvrdíka nelíbilo,v komentech najde petici za jeho odstoupení...

                        https://x.com/i/status/2053939475818910028

                        Absolutní kino 😍

                          NBosanac - Profil | Po 11.5.2026 22:07:03

                          Doufam že už všichni gaučovy fandove s i bez permic ohřali svoji polivčičku . Zitra disciplinarka rozhodne a tady je napsane jak se muže rozhodnout . https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/disciplinarni-komise-slavia-sparta-derby-cislo-317-tresty.A260511_160426_fotbal_min?zdroj=sph_hp

                            NDanda05 - Profil | Po 11.5.2026 21:48:41

                            rarach >> tak ono pisknul znovu aby popohnal rozehravku gólmana který zdržoval.

                              NGigi1893 - Profil | Po 11.5.2026 21:15:07

                              rarach >> máš dobrý že už si přestal chodit a nemusíš se nervovat, já už si příští rok po 31 letech permici asi fakt neobnovim a budu to sledovat trochu z povzdálí... každopádně na válku ve Slavii se těším, Tvrdík vs TS,normálové vs TS,Tvrdík vs Trpišovský kterému vyhodil dva oblíbené hráče a třetí už je dost na odpis a ostudu dělá taky...pro dost slávistů sezóna skončila a titul už ani slavit nebudou,do toho tlak na výhru v Evropě kde jsou snad 17 zápasů bez ní...fotbal který i přes nespornou funkčnost fanouškům úplně nevoní,MS kam se rozjede skoro celej tým a bude bez přípravy...to bude těžký celé slepit...

                                NGigi1893 - Profil | Po 11.5.2026 21:08:10

                                rarach >> nebude ho chtít nikdo,kdo je zvědavej na to mít celej zápas na prdeli přilepeného hráče a když už na tebe letí míč a ty se těšíš jak se s nim pomazlíš tak přijde rána,pokud jdeš přes něj tak faul, divení, případně sprška nadávek... hráčů máte dost,hrajte si přátelské zápasy mezi sebou ☝🏻

                                  NGigi1893 - Profil | Po 11.5.2026 21:04:16

                                  rarach >> tvl ty a nevíš že konec zápasu určuje trojí písknutí ? 😅 Dvakrát píská konec prvního poločasu...

                                    Nkubas. - Profil | Po 11.5.2026 20:37:23

                                    Pravdomluvne okénko, to se povedlo...

                                      Nrarach - Profil | Po 11.5.2026 18:17:49

                                      Gigi1893 >> Alespoň se o nás ví, když potřebuje celebrita zaujmout, tak udělá skandál a kšefty se jen hrnou. Takovej Řepka má knížky, film a já nevim co ještě, co má třeba Jirka Novotný....asi 150 titulů se Spartou...ťeď s nám bude chtít každej hrát přátelák.

                                        Nrarach - Profil | Po 11.5.2026 18:14:56

                                        Bomber76 >> Hele nikoho neomlouvám, ty zmrdy tuplem, ale i já v 55 a to nemám tedy smysly jako rys, tam slyším dvě písknutí....jako konec zápasu