Fotbalové jádro MRKu

Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil , 17.2.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    NGrasel - Profil | Po 11.5.2026 17:58:30

    Poušťák >> Hele, já mám kamaráda z dětství, dělal jsem s ním i ve slévárně, pohodovej borec.. než ho někdo vytočil... pak měl přesně stavy ala Řepa.. namátkou si vzpomínám na příhodu, jak o silvestru vyházel půl hospody oknem, protože mu nějací místní nadávali do naplavenin (přiženil se do jiné vesničky).. takovej borec je v tom stavu těžký oříšek i pro trénované bijce, to mi věř.. kdo neviděl, neuvěří, on prostě v tu chvíli opravdu vypne, nebo lépe řečeno přepne do módu zabijáka.. A když se to spojí s tím, že frajer měří 1,9m a váží 100 kg, celej život dře jak kůň, to je jak nasrat Terminátora :) A to fakt nechceš :))

      NPoušťák - Profil | Po 11.5.2026 17:40:34

      Grasel >> tak je jasné že kdyby šli 1 na 1 na férovku,tak se nadechne a má ho na prsou chcípáka,ale oni si dají 2 lachouty,a když jich je 5,tak jsou silní prostě.

        NGrasel - Profil | Po 11.5.2026 17:19:33

        plavan >> Věř tomu, že minimálně dvěma, možná třem by veselo nebylo :)) Kdyby proti němu šel takový chcípák jak třeba na Mansverka, to bylo K.O. na první dobrou :)

          NBomber76 - Profil | Po 11.5.2026 15:17:48

          Tak vyjádření TS je na světě. Vlastně za nic nemůžou...

            Nrarach - Profil | Po 11.5.2026 9:04:29

            Pike >> Moc bych se nedivil, kdyby to tak bylo, experti na tyhle nesvobody jsou ale piráti, takže nějaký povinný bazmeky na rozpoznávaní xychtů na stadionech rozhodně hrozí....

              NPike - Profil | Po 11.5.2026 8:26:36

              Jinak jak tohle téma rezonuje i nefotbalové veřejnosti, tak čekám, kdy se toho chopí Andrej a budou se měnit zákony😂

                Nkubas. - Profil | Ne 10.5.2026 23:04:07

                kubah >> Snad ta síla bude, až přijde predzalobni výzva na úhradu nemalého dluhu :-))).

                  Nkubas. - Profil | Ne 10.5.2026 23:02:32

                  plavan >> To je metafora, možno dosadit libovolně kohokoliv kdekoliv :-).

                    Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 20:33:02

                    Koukal jsem na Arsenal na WHU a to byla na konci taky teda divočina, myslím fotbalově, ne fanouškovsky. WHU srovnal v páté předposlední minutě nastavení. Ale VAR našel faul na brankáře a zkoumalo se to dost dlouho. A gól byl odvolán.
                    Za chvíli El Clasico.

                      Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 20:27:33

                      kubas. >> jako od Lutfjardy nebo od majitele ?

                        Nkubah - Profil | Ne 10.5.2026 20:23:16

                        ...

                          Nkubas. - Profil | Ne 10.5.2026 19:54:09

                          rarach >> No vsak neříkám nic, vše souvisí se vším a ano, ryba smrdí vždy od hlavy...

                            Nrarach - Profil | Ne 10.5.2026 19:53:03

                            plavan >> Všichni by měli jít do prdele, celej ten ansámbl na tom má svoji vinu.

                              Nrarach - Profil | Ne 10.5.2026 19:50:09

                              kubas. >> Prevence....se podívej na naší společnost, skoro 40 let po sametu, máme na hradě a ve Strakovce Komanče a ne ledajaký, jeden školenej v Moskvě a druhej u STB.... už tohle něco o Česku ukazuje....a najdou se lidi co jim lezou do prdele... celebrity

                                Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 19:41:28

                                Gigi1893 >> ten bejvalej ultras psal, že po stranách byli maníci v kuklách a se světlicemi, aby clonili a všichni se hnali k sektoru hostí. O to prej určitě šlo.
                                Nejvíc seřeší, proč pořadatelská služba nevolala policajty. JT říkal, že pořadatelé nemají pravomoce zastavit dav, ale mají volat hned cajty, kteří ty pravomoce mají. A to že se nestalo. Navíc jim prej ještě sundali nějaké reklamní bannery, aby to měli běžci volnější. A že to bude ta největší potíž pro Slavii na disciplinárce.

                                  NGigi1893 - Profil | Ne 10.5.2026 19:31:02

                                  plavan >> loni to bylo s Baníkem to samé, běželi přes hřiště rovnou k sektoru hostí...

                                    NGigi1893 - Profil | Ne 10.5.2026 19:21:04

                                    dolis >> jestli to bylo pivo, prý do kelímků v Plzni nachcali a hazeli to do domácích sektorů...

                                      NGigi1893 - Profil | Ne 10.5.2026 19:18:43

                                      Záznam z jedné interní kamery...

                                      https://x.com/i/status/2053506220917477581