Fotbalové jádro MRKu

Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil , 17.2.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 18:40:44

    plavan >> to platí, kontumační vládci Prahy.... škoda že nám hulváti vzali možnost zápas otočit na hřišti, věřím na 100% že by se to povedlo...takhle se musíme spokojit s tímhle označením 🤷🏻‍♂️

      NBosanac - Profil | Út 12.5.2026 18:26:33

      Gigi1893 >> Sparta i moralka v jedne větě . Vtipalku .

        Nrarach - Profil | Út 12.5.2026 18:21:45

        Gigi1893 >> To nemá s morálkou nic společnýho, po včerejšku to ani jinak dopadnout nemohlo....mimochodem na hřišti by jste nevyhráli, ani kdyby se hrálo do půlnoci.

          Nplavan - Profil | Út 12.5.2026 17:57:46

          Gigi1893 >> Sparta možná, ale ty jsi v neděli ráno psal něco o vládcích Prahy :-)))))))

            NPike - Profil | Út 12.5.2026 17:39:20

            Gigi1893 >> jako, budou volby, Tykač je mocný, beru to jen za dočasné.

              NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 17:32:27

              Co de týče morálky je Sparta na úplně jiné úrovni než její rival 👏🏻

                NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 16:28:58

                Video Thumbnail
                To vypadá na nějakého slávistického příznivce diskuse "správný muž má v kapse nůž" 😳

                  NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 16:25:30

                  Pike >> ups...

                    NPike - Profil | Út 12.5.2026 16:21:32

                    Pokuty, kontumace, zavřený stadion, to je mi jedno.
                    Ale tohle se povedlo. Mám to za humny, musel bych jezdit jinama😂😂😂

                    https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-chance-liga/475405/dalsi-rana-pro-slavii-po-derby-prijde-i-o-treninkove-plochy-na-seberove.html

                      NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 16:18:09

                      Sparta si drtivým vítězstvím v derby zajistila minimálně Balkan cup A...

                        NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 16:11:07

                        Jak jsem avizoval,tak ae stalo...

                          NBosanac - Profil | Út 12.5.2026 15:07:15

                          plavan >> Jen doufam že budou udržovat nastavenou latku . Disciplinarka .

                            NBosanac - Profil | Út 12.5.2026 14:47:07

                            Pike >> Ja jsem podtrhl neco jineho , to co řekl supr Čupr že nebyl schopny komunikace . Když nebyl schopen komunikace jak mohl psat ? Jen mě zajima jestli ho dnes večer postavi mezi tyče , na lavici nebo ho daji na marodku . Snaži se z toho co se stalo vytřiskat co nejvic . Do ted jsou jenom vytřiskali hostujici hajzli v Edenu
                            A co se tyka socialnich siti a diskuzi ja si pamatuji Mrk ještě z druhe pule roku 97 . 4 roky jsem potřeboval abych se zaregistroval . Na FB nastaviš co tě zajima a jen to čteš . https://www.facebook.com/reel/1627857875186662

                              Nplavan - Profil | Út 12.5.2026 11:36:26

                              Pike >> mně to na Oneplay nepřišlo tak strašný , co se dělo okolo Surovčíka. Ale z té policejní kamery to teda žádná sranda nebyla, to ti dávám za pravdu. Navíc na ploše neměl takovej rozhled jako kamera OP vysoko nad hřištěm. Strkali do něj, pár týpků se světlicemi na krok od něho, bylo štěstí, že se nestalo nic horšího.
                              A ten masér, co ho odtáhl, klobouček.

                                NPike - Profil | Út 12.5.2026 11:30:55

                                Bosanac >> Lojzo, podíváš se do jakékoliv diskuze pod články, na jakoukoliv sociální síť. Je to plné hulvátů, psychopatů a šuldů z bukvic, co si myslí, že můžou všechno. Nikde se nedá rozumně diskutovat, všude jsou odborníci, co byli nejdál v sousední vesnici a jsou rádi, že umí psát, ale rozumí všemu a radí.
                                Navíc je tam plno lidí úplně zlých a ty příspěvky, to je radost.
                                Nějaký čas jsem byl na Twitteru, ale už se to taky nedalo číst a vést slušnou diskuzi, to nejde.
                                Pokud mu vyhrožovali a pak se proti tobě vyřítí dav a někdo je docela blízko, tak to není úplná sranda.
                                To oslovení si mohl odpustit, ale asi to psal v hodně emocích.
                                Jinak od té doby, co má internet skoro každý, tak je to peklo.

                                  NBosanac - Profil | Út 12.5.2026 10:40:12

                                  plavan >> Dekuji za odkaz :-) Už jsem ho četl a to co mě nejvic pobavilo je toto : „Surovčík má kromě fyzických šrámů, kvůli kterým musel do nemocnice, taky ten nejhorší šrám – psychický. Po zápase se zhroutil a večer po utkání ani nebyl schopný komunikovat,“ popsal Čupr.
                                  Takovy šram a neschopnost komunikovat že na instagram napsal pak vymazal o vyhrožovani zmrdem . Bud nekdo to za nej napsal nebo to napsal on co znamena že byl byl schopni komunikace . Letenska manéž .

                                    Nrarach - Profil | Út 12.5.2026 9:56:57

                                    plavan >> Ta Tici byla hrozná, to nebyl zábavný pořad o fotbale, ale televizní školení krizové komunikace a empatie....tam už chyběl jen komunista Špaček, aby jim dal certifikáty z komunikační Etikety a lidem co to viděli odkaz, aby si je stáhli a vytiskli.....strašný.

                                      Nkubas. - Profil | Út 12.5.2026 9:25:34

                                      Gigi1893 >> Aha, neznám...

                                        NGigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 9:23:03