Fotbalové jádro MRKu

Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil , 17.2.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Ndolis - Profil | Ne 10.5.2026 19:09:09

    Pike >> https://x.com/i/status/2053506220917477581

    Tak tady je "jenom" to polití pivem

      Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 19:08:26

      Pike >> nějakej ultras z Baníku psal, že to měli včera určo naplánovaný, že to nebyla nějaká náhoda.

        NPike - Profil | Ne 10.5.2026 18:54:44

        plavan >> já teda myslel finále MOL cupu v Plzni, kdy tam Plzneňácíí vběhli na pažit.
        Já tohle fakt nepochopím.
        Titul v kapse, můžeš slavit, stačí chvilku počkat, ale pak si skupinka idiotů začne myslet, že je něco víc.
        Podobné to bylo, když Letenské na Spartě nahradila jiná skupina. Pak se začaly dít excesy viz kašna Olomouc, bitky na stadionu atd.
        To mi nebaví.
        Jinak ja nemám teď žádné soc sítě, tak už nemám přehled. Aspoň že něco běhá přes Whatsup.

          Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 18:51:05

          Grasel >> jakože by je přepral ? :-)))))))))))

            NGrasel - Profil | Ne 10.5.2026 18:36:32

            Ještě mě tak napadlo, škoda že už nehraje Řepka, ten by si ten včerejšek určitě užil, pár těch kokůtků co napadali hráče by se asi nestačilo divit :))

              NBosanac - Profil | Ne 10.5.2026 17:05:17

              Jak to začalo .

                Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 15:59:39

                kubah >> kouknul jsi na ten podcastovej rozhovor v odkazu na i dnes ? Tam nešlo jen o ten zákrok. Měl od posledně varování, že další prohřešek už bude s nulovou tolerancí. A to se stalo. Luftjarda to dneska řeší od podlahy. Naznačil, že tribuna Sever se dá školákům nebo novým zájemcům o permanentky. Že má plnou podporu od majitele k řešení, ať to stojí co to stojí.
                Já myslím, že dneska nejsou v klidu ani Houštecký s Řehákem. Jestli si pamatuješ zhruba před pár měsíci, je chtěl JT taky řešit, ale postavil se proti němu Trpiš, alespoň to tak prezentoval třeba Zajíc. Dneska by šel do pryč určo Trpiš a rarach by se konečně dočkal :-)))))))))))))

                  NGigi1893 - Profil | Ne 10.5.2026 15:48:25

                  Kvalitní názor byl dnes k vidění i na stadionu Sigmy...

                    Nkubah - Profil | Ne 10.5.2026 15:45:57

                    Chorý už udělal horší zákroky...

                    Může děkovat fanouškům..

                      Niwanhoe - Profil | Ne 10.5.2026 14:16:57

                      tak choras i doudera vyrazeni, letni priprava mimo tym, maji i souhlas klubu k prestupu a za slavii si pry uz nikdy nezahrajou tvrdi tvrdik ...
                      https://www.facebook.com/share/1DJgfpb58n/

                        NBosanac - Profil | Ne 10.5.2026 13:59:43

                        Gigi1893 >> Pichnul mě idiotizmus tech slavistickych pablbu . Doufam že se nedoplati za tu kravinu .

                          NGigi1893 - Profil | Ne 10.5.2026 13:52:40

                          Bosanac >> je to tak jak píšeš... že to ale takhle píchne fanouška Železničaru bych nečekal...

                            NBosanac - Profil | Ne 10.5.2026 13:41:46

                            Gigi1893 >> No jo , ono se blbě komentuje prohra od dejme tomu Karvyne . To se zaleze rovno do kanalu . Jedině Pajka je fanoušek , vy ostatni jste fanoušci na baterky , fandite jen když se daří , nebo i když se nedaří ale sudi vam piskaji . Asi zlozvyk z predhoziho režimu .

                              Niwanhoe - Profil | Ne 10.5.2026 13:34:10

                              kubah >> to nemeli

                                NGigi1893 - Profil | Ne 10.5.2026 13:29:36

                                Bosanac >> děkuji,liga už je několik měsíců rozhodnutá, nebylo do včera co komentovat... každopádně tím že tě to takhle štíplo, a vytahuješ kanály to šmakuje dvojnásob 😁

                                  NBosanac - Profil | Ne 10.5.2026 13:23:23

                                  Gigi1893 >> Mne udělalo radost že jsi konečně vylezl z kanalu ty gaučovy fanoušku Soarty .

                                    NGigi1893 - Profil | Ne 10.5.2026 13:14:51

                                    Bosanac >> gaučový fanoušek Soarty napíše do fotbalové diskuze po derby příspěvek,šok...pokud tě to kouslo, udělal si mi radost 😅👌🏻

                                      Nplavan - Profil | Ne 10.5.2026 13:11:27

                                      V součtu celého derby už to není tak důležité, ale jak fauloval Chorý Sorensena a oba leželi na zemi, ty dvě světlice přilítly z jakého sektoru fanoušků ? Nebylo to z toho letenského ?