Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NKáceč - Profil | Čt 18.6.2026 14:00:03

    Dneska jsem se už 2x zpotil durch včetně bot, kurva. Ještě čtyři hodiny a začnu doplňovat minerály :-)

      NŠUKI - Profil | St 17.6.2026 23:32:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Vash >> V osum jeden záběr na podvoďák a pak už 💩Už popíjím…

        NVash - Profil | St 17.6.2026 23:27:16

        ŠUKI >> To se vr 😉 ty seš chachar 💪😤🤘 Co ryby 🤔🎣

          NKáceč - Profil | St 17.6.2026 23:26:20

          Vash >> že si to chtěl dát jinam :-)

            NŠUKI - Profil | St 17.6.2026 23:26:07

            Vash >> Ale já to nejsem 🤭

              NVash - Profil | St 17.6.2026 23:20:23

                NKáceč - Profil | St 17.6.2026 23:17:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                A zítra jdete zase, chlapci :-)

                https://www.youtube.com/shorts/9u07h61EmT0

                  NVash - Profil | St 17.6.2026 20:46:47

                  Káceč >> Jesli ho Václav pustí ke slovu 😉🤘🤣

                    NMedusa - Profil | St 17.6.2026 20:42:48

                    Káceč >> ahoj diky a mas taky pravdu )))))

                      Nzvědavec - Profil | St 17.6.2026 20:41:54

                      drvoštěp >> To už tak bejvá. Nejhorší je když pak přijde jouda s obyčejnou rákoskou a tomu se brutálně zadaří. Slabší jedinci pak mají chuť ten vercajk rozšlapat. :-)

                        Ndrvoštěp - Profil | St 17.6.2026 20:38:12

                        Medusa >> Hmm, výbavu za x tisíc a nic ?😭🤔🧐🙉😂

                          NKáceč - Profil | St 17.6.2026 20:19:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vash >> on už ti to drvoš vysvětlí :-)

                            NVash - Profil | St 17.6.2026 20:01:39

                            Káceč >> Do toho nejdu 😤🤘🤣

                              NKáceč - Profil | St 17.6.2026 19:17:55

                              Medusa >> ahoj, né každej den se daří, holt příště :-)

                                NKáceč - Profil | St 17.6.2026 19:17:28

                                Vash >> tak to včas pořiď jarmulku, protože pak z tebe bude správněj žiďák :-)

                                  NMedusa - Profil | St 17.6.2026 19:09:31

                                  Káceč >> ahoj tak jsme byli na rece i na stojaku a ani prd newim proc ale nejak nejdou veril jsem v jeden usek a nic total zero ))))) zkouseli jsme jak karasy tak pijavice a i rosnaky a nic jak na splavek tak na podvodak a na splavavanou a nic )))

                                    NVash - Profil | St 17.6.2026 13:57:15

                                    Káceč >> To mě napadlo 🫣 Ale jak píše Kája, dá mi školení 💪😉🤘

                                      NKáceč - Profil | St 17.6.2026 11:46:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        NKáceč - Profil | St 17.6.2026 11:46:18

                                        drvoštěp >> včera bylo pozdě :-)

                                          Ndrvoštěp - Profil | St 17.6.2026 11:37:41

                                          Káceč >> Já ho to v červenci naučím. Vše má svého kupce💰😂💰😂

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun