Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NKáceč - Profil | St 17.6.2026 11:35:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vash >> škoda, mohl si je střelit na Aukru :-)

      NKáceč - Profil | St 17.6.2026 11:34:48

      ŠUKI >> paráda :-)

        NVash - Profil | St 17.6.2026 5:24:32

        Káceč >> Jo a od té doby sou v popelnici 😤🤘🤣

          NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 22:09:29

          Vash >> holinky snad máš, posledně ti do nich napršelo :-)

            NVash - Profil | Út 16.6.2026 21:57:02

            drvoštěp >> Nemám ani jedno 😉🤘😝

              NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 21:29:47

              drvoštěp >> jen jsem to pozavíral a začalo hezky zahradnicky, holinko :-)

                Ndrvoštěp - Profil | Út 16.6.2026 21:28:13

                Káceč >> 😂😂😂Holinky jako hodinky. Oboje se natahuje👏😂👏😂

                  NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 20:55:13

                  drvoštěp >> je to Medusa, si to pleteš se Setuzou :-)

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 16.6.2026 20:50:08

                    Meduza chytá a nebo nakupuje na Temu 😂👏

                      NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 20:07:12

                      Vash >> přesně tak :-)

                        NVash - Profil | Út 16.6.2026 20:05:43

                        Káceč >> Dobře děláš 👍😉🤘 Určitě ses přes den zapotil a vitamínů je třeba 💪

                          NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 20:03:55

                          Vash >> jdu si pro pátýho :-)

                            NVash - Profil | Út 16.6.2026 20:00:39

                            Káceč >> Šikovný 👍 já třetího panáčka 😉🤘🤣 Nebo čtvrtého 🤔 já to nepočítám 😤

                              NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 19:40:13

                              Polčis >> Další kokot 😂

                                NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 19:23:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Takhle nějak provdává drvoš dcery :-)

                                https://www.youtube.com/shorts/oc5Q5Sxe0gc

                                  NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 19:09:34

                                  Za dvacet minut napršelo 4 mm, to by šlo.

                                    NPolčis - Profil | Út 16.6.2026 19:08:03

                                    ŠUKI >> Ja víc nemůžu,v deset jedu odchytanej dom.

                                      NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 19:00:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Polčis >> Ja už druhý 😂

                                        NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 18:51:55

                                        Vash >> první je vypit :-)

                                          Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun