Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Polčis - Profil | Út 16.6.2026 18:51:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zahajovací lachout.

      Vash - Profil | Út 16.6.2026 18:48:51

      ŠUKI >> Tebe se nikdo neptal 😝 asi neberou 🤨🤘🤣

        ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 18:48:13

        Vash >> To je otázka 😂

          Vash - Profil | Út 16.6.2026 18:46:18

          Káceč >> A už máš otevřené 🤨🤘🤔

            Káceč - Profil | Út 16.6.2026 18:25:37

            A je po dešti.

              Káceč - Profil | Út 16.6.2026 18:04:21

              Právě začal solidní chcavec.

                Káceč - Profil | Út 16.6.2026 16:14:05

                drvoštěp >> tak je to správné, já si akorát udělal čaj :-)

                  Bord - Profil | Út 16.6.2026 15:51:46

                  ŠUKI >> šuky se nediv oběd jen polívka kuřeci vývar hodně masa a zelenina byla dobrá

                    ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 15:36:49

                    Bord >> Druhý BOHOUŠ 🤤

                      Bord - Profil | Út 16.6.2026 15:23:46

                      Polčis >> slintám jak bernandýn 🤑

                        drvoštěp - Profil | Út 16.6.2026 15:19:32

                        Káceč >> Já nachytal kluky v hospodě. Místo piva jsem si dal sodovku😂😂😂

                          Polčis - Profil | Út 16.6.2026 13:26:52

                          ŠUKI >> Jemně perlivá musí stačit 😀

                            ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 13:17:48

                            Polčis >> To se musí spláchnout 🤗

                              Polčis - Profil | Út 16.6.2026 12:51:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ŠUKI >> Po tomhle tutovje 😀
                              Ale beru synka,takže odolám a druhé si dám u vody.

                                ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 12:25:04

                                Polčis >> Dostaneš nátisk a jsi v perdeli 😜

                                  Polčis - Profil | Út 16.6.2026 12:23:24

                                  ŠUKI >> Do večera daleko ne.

                                    ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 12:11:55

                                    Káceč >> Že ses bouchl palou o futra 😂

                                      Káceč - Profil | Út 16.6.2026 12:01:16

                                      ŠUKI >> lovit a nechlastat, kurva :-)

                                        Káceč - Profil | Út 16.6.2026 12:00:07

                                        Polčis >> já až večer, musím ještě pracovat a dost možná se i volantu budu držet.

                                          ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 11:59:16

                                          Polčis >> Takže jedeš večer na kole?😂

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun