Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 11:58:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Káceč >> Ráno průzkum a večer krvavá voda 🤭

      NPolčis - Profil | Út 16.6.2026 11:58:15

      Káceč >> Ne,ale mám otevřeného lachouta.

        NKáceč - Profil | Út 16.6.2026 11:38:54

        Už má někdo dneska nachytáno nebo hovno jako vždycky :-)

          NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 10:28:41

          drvoštěp >> Protože jsi byl pod vlivem, to je jediná věc co tě omlouvá 😂

            Ndrvoštěp - Profil | Út 16.6.2026 5:32:03

            Polčis >> Včera jsem omylem klikl na nelíbí. Opraveno.

              NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 5:06:35

              Uvažuji jestli se mi má protrhnout hajzlák nebo ne 😂. Za chvíli to jdu prubnout, myslím tím ryby💪

                Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 22:35:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                čolkař,zloch >> Já vezmu slintu a podívám se kolem vody na ten cirkus..

                  Nčolkař,zloch - Profil | Po 15.6.2026 22:25:03

                  drvoštěp >> kupodivu na celých Žernosekách 6 rybářů, ale zítra to nejspíš najede.

                    NVash - Profil | Po 15.6.2026 22:24:03

                    Polčis >> @drvoštěp - Asi tak 🖕🥃🤘

                      Nčolkař,zloch - Profil | Po 15.6.2026 22:23:54

                      Vash >> groše jsem chytal celý produktivní život, teď si užívám důchod a ryby.

                        Nčolkař,zloch - Profil | Po 15.6.2026 22:22:20

                        Polčis >> těším se na to skoro 1/2 roku, vnuk také...

                          NPolčis - Profil | Po 15.6.2026 21:57:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          drvoštěp >> Nadšení z lovu dravců u nás mně přešlo po loňské návštěvě Švédska.
                          Zítra si jdu dát večerní pivo k vodě😉

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 21:33:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Polčis >> Nadšení z lovu dravců jsem vzdal před x lety. Začnu až v říjnu. Zítra bude u vody plno vemen z 🦆

                              NPolčis - Profil | Po 15.6.2026 21:29:52

                              ŠUKI >> Dal jsem dvě desítky,na chlast není chuť.
                              Musím zítra posekat,oprášit pruty a dát šlofíka před večerní bouří u vody.

                                NVash - Profil | Po 15.6.2026 21:27:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                čolkař,zloch >> Jebu ryby 😤 jdu chytat groše 💪😤🤘

                                  NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 21:26:32

                                  Polčis >> Protože se ještě teď ožereš jak … vždyť to je jedno 😜

                                    NPolčis - Profil | Po 15.6.2026 21:21:50

                                    čolkař,zloch >> Ráno bych se na to mohl víš co 😀

                                      NKáceč - Profil | Po 15.6.2026 21:20:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        NPolčis - Profil | Po 15.6.2026 21:19:55

                                        ŠUKI >> Na jeden zkus tu klobásu co jsem ti dovezl 😀

                                          Nčolkař,zloch - Profil | Po 15.6.2026 21:17:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          My jsme si objeli vodu a uvidíme ráno, zachytejte chlapi 👍

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun