Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NČendík - Profil | Po 15.11.2010 12:20:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zátiší na ostrově Zlarin-Chorvatsko

    Nčerešňak - Profil | Po 15.11.2010 11:20:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    >>Norsko bez ryb

      NDaniček - Profil | Po 15.11.2010 9:19:55

      Josher >> pomaličku se blíží, ale opravdu pomaličku...xD

        NJosher - Profil | Po 15.11.2010 9:11:05

        Daniček >> Nestraš se zimou:-)

          NDaniček - Profil | Po 15.11.2010 9:08:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          sníh, hory, jízda...

            NUncle FIDO - Profil | Po 15.11.2010 8:32:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Přehrada v Jevišovicích při upouštění

              NUncle FIDO - Profil | Po 15.11.2010 8:28:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Prázdninové západy byly super..

                NUncle FIDO - Profil | Po 15.11.2010 8:27:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Houbařská sezóna 2010 :))

                  NUncle FIDO - Profil | Po 15.11.2010 8:23:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zátah na rybníku Vrkoč u Pohořelic

                    NHoumrP - Profil | Po 15.11.2010 7:22:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jedno ráno...

                      NJAF - Profil | Ne 14.11.2010 21:50:40

                      strom >> ta je fajn, ale ten kram v ldr mi vadi.

                        Nstrom - Profil | Ne 14.11.2010 21:04:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        takhle to začalo a v pokračování je jak to dopadlo, tak kdyby někdo scháněl ice boilies tak stačilo jen vrtat dírky a už to mohlo lítat . . .

                          Nstrom - Profil | Ne 14.11.2010 20:51:50

                          vypadá to, že dnes byl jeden z posledních hezkých dnů v letošním roce

                            Nstrom - Profil | Ne 14.11.2010 20:42:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            jo když zavřeš blbě bedny, tak skáčou ryby i po náměstí

                              NJAF - Profil | Ne 14.11.2010 20:37:40

                              ZN >> já to nikdy nepoužil, ale přjde mi to jako blbost. Asi to zkusim na njakém nepovedeném obrázku, až se bude njaká vdávat.
                              :-)

                                NZN - Profil | Ne 14.11.2010 20:25:12

                                JAF >>
                                já to sice nedělám, ale pokud fotku ani základně neupravuješ, tak asi jo.

                                  NJAF - Profil | Ne 14.11.2010 20:23:49

                                  splavek >> bejvá to lepší po tom automatickem vylepšení?

                                    NJosher - Profil | Ne 14.11.2010 20:22:13

                                    splavek >> Ano,toto je o dost lepší.

                                      NZN - Profil | Ne 14.11.2010 20:20:23

                                      splavek >>
                                      tato je trošku jiný level. Mnohem lepší.

                                        Nsplavek - Profil | Ne 14.11.2010 20:16:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Josher >> Vyfotil jsem ho sepií a ještě normálně ,tak to sem dám.Já fotky nijak extra neupravuji,jen v programu dám automaticky vylepšit.To je vše,co stím dělám.Mě se to víc líbilo v té hnědobílé.