Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Ndrda - Profil | Po 15.11.2010 18:46:49

ruprecht >> myslím, že jsi tam ten "kousek pobřeží" mohl nechat :-)

    Nabul-luba - Profil | Po 15.11.2010 18:10:06

    Ráno na Jihlavce u Pohořelic.

      Nmadeintomik - Profil | Po 15.11.2010 17:47:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Na Pustevnách

        Njepice - Profil | Po 15.11.2010 16:54:19

        Přejete si platit?

          Nmedvěd - Profil | Po 15.11.2010 16:04:08

          ZN >> není to gif?

            NZN - Profil | Po 15.11.2010 15:54:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            krásné ráno, proto tam taky jezdím.

              NZN - Profil | Po 15.11.2010 15:52:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              rybář v síti:-)

                NMD-Carp - Profil | Po 15.11.2010 15:37:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Nácvik na suchu.

                  NMD-Carp - Profil | Po 15.11.2010 15:32:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Super Trabant.

                    NJosher - Profil | Po 15.11.2010 14:57:20

                    :-)

                      NČendík - Profil | Po 15.11.2010 14:51:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ranní rosa na travinách a pavučinách - taky zajímavé téma k focení ...

                        NČendík - Profil | Po 15.11.2010 14:02:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Beskydy - ranní pastva

                          NUlcek - Profil | Po 15.11.2010 14:01:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ségry z Krkonoš.

                            Nruprecht - Profil | Po 15.11.2010 13:55:40

                            kousek pobrezi kam nechodi turiste

                              NČendík - Profil | Po 15.11.2010 13:10:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Voda .... ( řeka Krka nad vodopády )

                                NMutin - Profil | Po 15.11.2010 13:04:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Za Arapaimou nemusíte do amazonie

                                  NMutin - Profil | Po 15.11.2010 12:50:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jak postavit barák u kandelábru - Chorvatsko

                                    NKnapík - Profil | Po 15.11.2010 12:46:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ...

                                      NČendík - Profil | Po 15.11.2010 12:42:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Bodláky ...

                                        NČendík - Profil | Po 15.11.2010 12:21:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A takhle tam zapadá slunko ...