Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NBosanac - Profil | Ne 14.11.2010 19:41:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Mostar

    NJosher - Profil | Ne 14.11.2010 19:30:37

    splavek >> Záběr zajímavý.Mě se ale moc nelíbí to dodatečné upravování.

      Nsplavek - Profil | Ne 14.11.2010 19:26:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Téměř zreciklovaný kmen.

        NJosher - Profil | Ne 14.11.2010 18:59:36

        Jsem rád,že tato otázka některé evokovala k zamyšlení a možná i k posunu myšlení nad tím co a jak vyfotit.
        Děkuju všem zúčastněným.

          Nsplavek - Profil | Ne 14.11.2010 18:46:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Onehdy,jsem tu dal fotku starých třešní u cesty,dnes jsem vyštrachal,trochu povedenější foto.Tedy,aspoň si to myslím.

            NBosanac - Profil | Ne 14.11.2010 18:44:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            numen >> Ano , kdyz ho porazis tak se budes na to pamatovat .

              Nnumen - Profil | Ne 14.11.2010 18:33:44

              Ricci >> byla hrozná mlha a šero. Je to focené těsně před východem slunce. Přiznám se že s expozicí a podobně ,začínám pracovat až teď.

              Bosaňák tohle je strom u Labe u Aladina,památeční!

                Nyvana - Profil | Ne 14.11.2010 18:27:09

                drda >> Však já to tak beru.Když jsem sem dala blbou fotku akluci to sami řekli,tak se člověk podívá znova a řekne si je blbá:-))

                  Ndrda - Profil | Ne 14.11.2010 18:17:18

                  yvana >> voni to ty kucí s náma myslej dobře :-)

                    Nyvana - Profil | Ne 14.11.2010 18:15:59

                    drda >> Já jsem moc ráda,že tahle diskuse tu je.Máš pravdu,že víc uvažujeme co sem dát.Já neumím upravovat fotky,ani k tomu nemám takový foťák,ale taky víc mažu fotky,které dřív jsem si nechala.

                      Ndrda - Profil | Ne 14.11.2010 18:05:22

                      yvana >> nic si z toho nedělej. Já teď taky daleko víc zvažuju, kterou fotku sem vložím. Oproti dřívějšku mnohem víc mažu (a to několikanásobně) a dokonce mažu fotky hned na místě po vyfocení, což jsem předtím nedělal vůbec :-)
                      V konečném důsledku je to ovšem velmi pozitivní jak pro tuhle otázku, tak i pro mě.

                        Nyvana - Profil | Ne 14.11.2010 17:38:31

                        ZN >> Já vím,že ne,ale co není může být,ale ta hladina je focená za dne.Tohle udělalo slunce.Já jsem fotila něco na co jsem přes to slunce neviděla,ale mě se líbí.

                          NZN - Profil | Ne 14.11.2010 17:36:27

                          yvana >>
                          nikdy jsi vynadáno nedostala.
                          Ta fotka té hladiny je zajímavá.

                            Nyvana - Profil | Ne 14.11.2010 17:29:42

                            Josher >> Ta fotky je focena za dne ve 14.30hodin.

                              Nyvana - Profil | Ne 14.11.2010 17:27:27

                              Ty dvě fotky dělí pouze jedna hodina.

                                NJosher - Profil | Ne 14.11.2010 17:26:40

                                yvana >> To nevím:-)

                                  Nyvana - Profil | Ne 14.11.2010 17:25:44

                                  Josher >> Mě taky,ale víš v kolik hodin to bylo foceno?

                                    NJosher - Profil | Ne 14.11.2010 17:22:00

                                    yvana >> Ty odrazy na hladině se mi líbí.

                                      NJosher - Profil | Ne 14.11.2010 17:20:21

                                      drda >> Proto jsem tam dal obě.Skoro stejné a přitom každá jiná.

                                        Nyvana - Profil | Ne 14.11.2010 17:12:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Nevím jestli nedostanu vynadáno.