Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NJosher - Profil | So 13.11.2010 7:53:30

Ricci >> ZN -Napsali jste to dobře.
Já to tak napsat neumím a doufám,(aspoň trochu) že To někoho posune kousek dál.

    NRicci - Profil | So 13.11.2010 7:42:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jira M >> se dívám, že jsem to neuzavřel. Zkrátka nejde o to, že většina národa neumí fotit. Jde o to, že většina národa neumí být soudná a to nejen co se fotek týče.

      NRicci - Profil | So 13.11.2010 7:35:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jira M >> já myslím, že nejde ani tak o to, aby každý uměl fotit. Fotografie je mnohem širší soubor činností, než jen pouhé cvaknutí závěrky. Kupodivu nejvíc práce na fotce vždy udělá hlava.
      Nemyslím, že cílem příspěvků od ZN je někoho urazit, ale spíš nasměrovat autora na jinou cestu na základě vlastních zkušeností.

      Fotografii se věnuju takřka od dětského věku. Stále začínám, stále se učím něco nového a stejně se to nikdy nenaučím. Neštve mě to. Bavím se tím a rozvíjím. Vážím si lidí jako je ZN, kteří umí věnovat trochu času k napsání pár řádek věcného posouzení obrázku.

      Právě taková hodnocení mě vždy donutí přemýšlet, zda to co jsem si přinesl na kartě domů má vůbec smysl převádět, zmenšovat, ostřit a dál se tím zabývat nebo nedej bože bezmyšlenkovitě pustit do světa. A věř mi, že mnohdy toto dilema vyřeší SHIFT + DEL, znovu nasadím batoh, popadnu stativ a valím začínat od začátku.

        NZN - Profil | So 13.11.2010 7:11:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jira M >>
        zrovna jsem zapnul komp a ty toto:-)
        Prosím, nesnaž se určit z plků na MRKu, co kdo prožívá a co ne. Nejde to poznat, fakt. Třeba tady jsi se spletl hodně. Ale... je to speciální otázka-pokec o focení. Tady chodí povětšinou lidé, kteří se o fotkách chtějí občas něco dozvědět. Tak kde jinde, když ne tady se bavit o fotkách? Není to pokec o jen rybách. Přečti si zadání otázky.
        Taky je dobré si chvílemi uvědomit, že co je jedno, není dobré pro druhého. Někdo čte BLESK (většina národa), někdo knihy. Smutné, leč pravdivé.

          NJira M - Profil | So 13.11.2010 7:03:21

          ZN >> zbytečně to prožíváš když to tak vemu tak stejně 99 procent národa nebude umět fotit , nejsem odborník tak to nemůžu posoudit a je mi to jedno když sem dá Ivana fotku od vody tak nezkoumám jestli to má hloubku nebo příběh mě stačí že mi to vypoví zrovna ten moment a že je tam hezky.

            Npazez - Profil | So 13.11.2010 6:28:22

            Káceč >> Vypadají jako by byli v kafilerce

              NKáceč - Profil | Pá 12.11.2010 23:46:21

              sliver - samolibý vůl >> Jak jsem jednou ochutnal perličku,tak už kuřata nežeru.Leda z nich polívku.

                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 23:29:21

                Káceč >> fakt delikatesa ? Já mu jednu šlohnu, stejně mě sere. Na CDC ti teda pošlu návod.

                  NKáceč - Profil | Pá 12.11.2010 23:24:02

                  sliver - samolibý vůl >> Jsou to kachny.Perlička je delikatesa.Něco jako bažant.A co se CDC a péří týče,tak stačí napsat.Házím to prasatům.

                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 23:21:03

                    Káceč >> CDC je peří kolem prdele a tukové žlázy. Muškaři by ti klidně posekali 20 m paliva na špalky a to se vyplatí.

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 23:18:02

                      Káceč >> jéžišmarjá, to nejsou teda ani kachny ? Perličky ? Já mám rád veškerou pernatou, hlavně prsa. Perličku jsem ještě nejed, tu je chová jenom jeden, co mě nemá rád. Vepřové je KPZ

                        NKáceč - Profil | Pá 12.11.2010 23:16:58

                        sliver - samolibý vůl >> Vzhledem k tomu,že nevím co to je CDC,tak asi né.

                          NKáceč - Profil | Pá 12.11.2010 23:12:24

                          sliver - samolibý vůl >> Já taky kachny nežeru.A ani husu.Perlička je o něčem jiném.Nemluvě o vepřovém.

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 23:10:43

                            Káceč >> ty vole, a oškubal jsi CDC ?

                              Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 23:06:39

                              Káceč >> ajó, to jsou kachny. Nesnáším je , jsou moc malé a jakoby duté. Maso výborné, ale strašně málo. To tak 6 kachen na oběd a hromadu knedlíků.

                                Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 23:03:59

                                ZN >> děkuju, že sis s tím dal tu práci. Možná jsem teď zase pár věcí pochopil.

                                  NKáceč - Profil | Pá 12.11.2010 23:02:28

                                  sliver - samolibý vůl >> Sám si husa,kachno :-)))

                                    NKáceč - Profil | Pá 12.11.2010 23:01:51

                                    ZN >> Ano,jsem amatér,fotka nic moc a chtěl jsem opravdu vyfotit oblohu.Budu velice rád,když budu vědět,kde jsem udělal chybu a jak to dělati lépe.

                                    Prostě fotit neumím.Zatím :-)))

                                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 23:01:45

                                      Káceč >> tys ty husy trápil hladem, to se musí nahlásit zeleným.

                                        NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 22:59:48

                                        ZN >> ta prvni... Umeni, kyc a zasla slava, je nejen tady priznacna.