Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 22:16:14

drda >> uz jdu, ale. Tady je diskuse snad vitana, ale kde nic neni, tam ani cert nebere.... Nemohu soudit kazdou fotku tady. Ani mi to neprislusi.

    NZN - Profil | Pá 12.11.2010 22:15:13

    drda >>
    jasně, ale diskuze musí být o něčem, výměna názorů, výměna argumentů.

      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 22:14:39

      ZN >> nebuď tak přísný, všichni se to chcem naučit, aspoň trochu.

        Nmedvěd - Profil | Pá 12.11.2010 22:14:36

        drda >> nebral bych to tak.Myslel jsem to tak,že je tady spousta měřítek.Přispívající to vidí a stejně si z toho nic nevezmou a něco sem plácnou

          Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 22:13:46

          ZN >> vždycky je o čem diskutovat.

            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 22:11:59

            ZN >> ale to je to, co už jsem tu psal. To odděluje zrno od plev neboli cvakače od fotografů. Vidí to skoro všichni, ale skoro nikdo to neumí zachytit.

              NJosher - Profil | Pá 12.11.2010 22:11:21

              medvěd >> Máš pravdu.Soudnost chybí hodně lidem.Na druhou stranu mohou své fotky porovnat s jinými.

                NZN - Profil | Pá 12.11.2010 22:11:12

                drda >>
                končím diskuzi. Není o čem diskutovat. Bodování a hodnocení je objektivně vždy, podotýkám vždy, jen otázkou vzdělání, estetického cítění, mírou talentu a znalostí tématiky. Tady nepatří, od toho jsou odborné weby, kde se aspoň částečně setkávají lidé, kteří se dané tématice věnují trošku víc. I když to začíná být stejně pofiderní, jako všude jinde. Tady jsem se jen vyjádřil k něčemu, k čemu vlastně tato otázka primárně slouží.
                Všeobecně zajímavý je např. BLESK, páč ho kupuje nejvíc lidí. Hnus.

                  NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 22:11:03

                  ZN >> mas sluzbu, dobrou noc.
                  :-)

                    Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 22:10:47

                    medvěd >> taky je třeba možný, že jim prostě nikdo neřekl, co dělaj blbě. Říct: tvoje fotka je špatná" podle mě prostě nestačí k tomu, abych mohl následně čekat pozitivní změnu.

                      Nmedvěd - Profil | Pá 12.11.2010 22:08:24

                      drda >> jasně,jen konstatuji.To že spoustě lidí chybí soudnost je jiná

                        NJosher - Profil | Pá 12.11.2010 22:08:02

                        ZN >> Tentokrát jsem hlavně myslel kvalitu.Opomímám obsah.
                        Jak psal Drahoš.Třeba tam viděla něco,co my nevidíme.

                          Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 22:07:14

                          medvěd >> takových je tady hromada. S tím těžko něco naděláme.

                            Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 22:06:22

                            ZN >> no vidíš... a v tom to je. Kdyby se sem nezajímavé fotky neměly vkládat, tak by se yvana nedozvěděla, že její fotka nezajímavá je a už vůbec by se nedozvěděla proč je nezajímavá.
                            Teď, když jsi jí to vysvětlil, tak se to může příště snažit napravit.

                              Nmedvěd - Profil | Pá 12.11.2010 22:05:09

                              Pravdou je že sem vkládá cokoliv.

                                NZN - Profil | Pá 12.11.2010 22:04:25

                                Josher >>
                                v čem lepší?

                                  Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 22:03:45

                                  ZN >> já to tak nevidím. Je nemožné, aby sem lidé vkládali fotky, jejímž kritériem bude "všeobecná" zajímavost. Podle čeho by se hodnotila nebo bodovala? To by to zadání postrádalo jakýkoliv smysl. Zajímavost fotky musí hodnotit sám autor - a pro něj ta fotka zajímavá být může.

                                    NZN - Profil | Pá 12.11.2010 22:02:51

                                    drda >>
                                    blbě udělala všechno.Absolutně nedokázala přenést na fotku něco, co viděla. Nedokázala přenést svůj subjektivní prožitek( který mohl být možná i pěkný) na fotku tak, aby to byl prožitek i pro někoho jiného. Fotka je zdělení něčeho. Myslím si, že při pohledu na svou fotku to po uplynutí nějakého času nebude prožitek ani pro ni, páč tam skutečně vůbec nic není. Bohužel.

                                      NJosher - Profil | Pá 12.11.2010 22:02:27

                                      ZN >> Já jsem hlavně rád,že udělala fotky a dost lepší,než ty,které byly dříve.Dál se časem dopracuje.Myslím,že poslední dobou se tu obějevulí lepší a lepší fotky.

                                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 22:01:54

                                        ZN >> tady je ale spousta horších fotek a nikdo je nesetřel. Ale velká spousta. Být yvanou, tak se urazím. Je to, pravda, pohled laika.