Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 22:00:35

drda >> vytkl jsem Ti traktor vyjizdejici z fotky, tam se dalo neco najit. Je-li spane vsechno......

    NZN - Profil | Pá 12.11.2010 21:58:31

    Josher >>
    souhlasím s JAFem. Zadání je "Rádi fotografujete něco zajímavého?". Ty fotky nejsou zajímavé ničím, fakt vůbec ničím. Dokonce by se dalo polemizovat, jestli je to vůbec nějaký potok. Je to všechno úplně špatně, nehodí se to ani jako nějaké vzpomínka na nějaký zážitek, není tam prostě ani ze subjektivního hlediska nic, vůbec nic. Je to jen další x-tý příspěvek pro příspěvek.

      Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 21:58:08

      Josher >> a třeba by udělala další, kdyby jí JAF dokázal říct, co udělala blbě.

        NJosher - Profil | Pá 12.11.2010 21:56:11

        drda >> Ano.Já si myslím,že Yvana udělala dost velký pokrok.
        Každá kritika,která je Konkrétní je v pořádku.

          Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 21:54:42

          Josher >> ahoj, Pepo. Totiž vím, o čem mluvím. Díky pár lidem, co mi tady občas něco zkritizovali, se mi, jak doufám, daří někam posouvat.

            NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 21:54:36

            drda >> o foceni vim malo, kdybych to umel, tak nevstavam kazde rano do zamestnani

              Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 21:53:48

              ZN >> no toho vyfoceného.

                NJosher - Profil | Pá 12.11.2010 21:52:29

                drda >> Já taky.Podle mě,to splňuje zadání.

                  NZN - Profil | Pá 12.11.2010 21:50:08

                  sliver - samolibý vůl >>
                  jakého potoka?

                    Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 21:48:51

                    JAF >> kritika, aby vůbec měla nějaký smysl, má být adresná a konkrétní. Tvá kritika adresná byla, ale byla zcela nekonkrétní. Promiň, ale takový příspěvek má pro mě daleko nižší hodnotu než tebou kritizovaný snímek, který se mimochodem mně osobně docela líbil.
                    Evidentně o fotografování něco víš, ale zase ne tolik, abys byl schopen jeho autorovi sdělit, kde udělal chybu, což bych třeba já osobně velmi uvítal.

                      NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 21:39:32

                      drda >> to je na pokec v hospode.
                      Svetlo, atmosfera,napad,neco co mi ta fotka rekne, ja v tom hold nic nevidim.

                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 12.11.2010 21:34:03

                        JAF >> zdá se ti, že špatně vystihla těma dvěma fotkama charakter toho potoka ?

                          NJira M - Profil | Pá 12.11.2010 21:32:12

                          JAF >> asi to mělo znít fotky jen od profíků laici děte se bodnout já to taky moc neumim a proto sem nic nedávám i když nemam špatej foťák tak fotim co se mi líbí .

                            Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 21:30:20

                            JAF >> dobře. Tedy co dělá fotku fotkou?

                              NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 21:29:05

                              drda >> proste v tom nevidim nic, co by alespon naznakem delalo fotku fotkou.

                                NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 21:25:53

                                yvana >> jo to uznam, par jich tu mam!
                                :-)

                                  Ndrda - Profil | Pá 12.11.2010 21:25:03

                                  JAF >> řekni mi v jakém ohledu podle tebe poslední dvě fotky yvany nesplňují zadání otázky. Jakou yvana udělala při focení chybu?

                                    Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 21:19:10

                                    JAF >> No jsou tady opravdu moc krásný fotky to musíš uznat,potom horší mezi ně patří ty moje.Já to jinak a líp neumím,ale jak jsem psala,když to bude chtít zadavatel smáznout,neřeknu ani slovo.Víš po pravdě co fotka,to názor.Někomu se líbí něco jiného,někomu naopak.

                                      NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 21:14:04

                                      yvana >>
                                      No ja se ken divim, co tu lide prezentuji. Mel jsem za to, ze fotky zde prezentovane, budou mit trosku hlavu a patu.

                                        Nruprecht - Profil | Pá 12.11.2010 21:11:54

                                        KUBA