Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 21:09:29

JAF >> No já to neposoudím,myslím,že nejsou nejhorší,nechci se s tebou dohadovat,necháme to na zadavateli otázky,když bude chtít,tak to může vymazat.

    NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 21:02:50

    yvana >> fakt si myslis, ze to sem patri?

      Nruprecht - Profil | Pá 12.11.2010 20:49:54

      Kdyz vidim tuto fotku, nejradeji bych se tam vratil:

        Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 20:25:47

        JAF >> Že tě to tak irituje:-(

          Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 20:25:22

          DejF >> No tak v květnu tam jedu asi na pět dní,ale určo se uvidíme.

            NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 20:21:30

            yvana >> ok, určo to bude květen a pak asi léto a podzim, tak ty 3 víkendy asi no ...

            k tématu přikládám foto ... hejno ryb

              NJAF - Profil | Pá 12.11.2010 20:19:40

              yvana >> To jsou Fotky, sakra!

                NJira M - Profil | Pá 12.11.2010 20:16:41

                yvana >> a já přídu na ty koláče když tam trefim taky to nemam daleko. :-)))))))))))))))))))))

                  Npepa-č - Profil | Pá 12.11.2010 20:11:54

                  yvana >> dík

                    Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 20:11:37

                    pepa-č >> OK

                      Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 20:11:24

                      DejF >> Tak až pojedeš dej vědět já tam zaskočím máím to kousek.

                        Npepa-č - Profil | Pá 12.11.2010 20:09:18

                        yvana >> SZ prosím

                          NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 20:07:36

                          yvana >> letos jsem tam tomu moc nedal, ale na příští rok se tam chystám na pár víkendů, jentak ze soboty na neděli ...

                            Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 20:07:09

                            DejF >> Pojedeš tam příští rok?Já se tam chystám.

                              Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 20:06:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              DejF >> Tady je ještě jedna.

                                NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 20:05:39

                                yvana >> jo jo, hned jsem to poznal :-)

                                  Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 20:05:11

                                  pepa-č >> Pepo ten potok co myslíš je trochu jiný,ale našla jsem jedno místo vedle ve vsi taky bych to nečekala.

                                    Nyvana - Profil | Pá 12.11.2010 20:04:16

                                    DejF >> Správně kluku ty to tam vlastně znáš,tohle se mi tam moc líbilo.

                                      NDejF - Profil | Pá 12.11.2010 20:03:10

                                      yvana >> Vášák? :-)

                                        Npepa-č - Profil | Pá 12.11.2010 20:01:51

                                        yvana >> Ch...cký potok?