Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NMike1977 - Profil | Čt 6.1.2011 17:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj, den staré fota z Jeseníků...vřele nejen na běžky doporučuji

    Nčerešňak - Profil | Čt 6.1.2011 17:00:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bosanac >> Tak to je o 1500 km, dál na sever,,,,,

      NTYDOGO - Profil | Čt 6.1.2011 15:26:53

      libryb: hotovej Monet

        Nlibryb - Profil | Čt 6.1.2011 13:54:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jedna podzimní

          Nlibryb - Profil | St 5.1.2011 17:40:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Včerejší zatmění slunce. Foceno doma z balkonu.

            NBosanac - Profil | St 5.1.2011 17:13:10

            čerešňak >> Jo, hodne znamy , Jizni spojka - Sterboholska radiala .

              Nčerešňak - Profil | St 5.1.2011 17:08:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              >>>> dost známý most, směr sever,,,,

                NArsi - Profil | St 5.1.2011 13:36:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Košice-Slovensko

                  Nmilannm - Profil | Út 4.1.2011 21:37:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Nebezpečný hmyz...

                    NJosher - Profil | Ne 2.1.2011 12:31:36

                    Zena Holloway

                      Nkubah - Profil | So 1.1.2011 22:03:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      .

                        Nkubah - Profil | So 1.1.2011 21:52:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tatry

                          NJosher - Profil | So 1.1.2011 1:06:18

                          Všem,kteří sem jakkoli přispěli přeji vše nej do Nového roku.

                            Nzetfly - Profil | Pá 31.12.2010 21:23:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            PF 2011

                              NJosher - Profil | Pá 31.12.2010 12:28:41

                              ZN >> Díky.Hezký.

                                NZN - Profil | Pá 31.12.2010 10:01:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                hlavně zdraví

                                  NStewik - Profil | Čt 30.12.2010 17:26:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Black and White :)

                                    Ntandem - Profil | Čt 30.12.2010 17:17:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vzpomínka na teplo...

                                      Nsplavek - Profil | Čt 30.12.2010 16:54:59

                                      Když jsem tu dával,třeba fotky kapliček,či božích muk.Tak mě napadlo,co asi pěkného,nebo nepěkného po nás zůstane .Tak nevím,možná tato kaplička bohu mobilní komunikace.Nejde mi vložit fotka,tak snad přístě.

                                        NPetr64 - Profil | Čt 30.12.2010 13:10:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tam u nás letos minulý týden.:-)