Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Nvesmen - Profil | St 29.12.2010 21:50:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tam u nás letos v lednu.

    NkukkYn_ - Profil | St 29.12.2010 17:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    neco z teplejsiho obdobi :)

      Npeco - Profil | Ne 26.12.2010 9:15:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      stastne a vesele

        Njirka0 - Profil | Čt 23.12.2010 23:31:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ,,,

          Nmilannm - Profil | Čt 23.12.2010 22:45:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Aktuálna téma...

            Npeco - Profil | Čt 23.12.2010 16:49:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Slunecko zapadlo

              Nmilannm - Profil | St 22.12.2010 21:40:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Keď sa príroda hrá s farbami ....

                NJosher - Profil | St 22.12.2010 18:06:34

                HoumrP >> I Tobě a tvé rodině.

                  NHoumrP - Profil | St 22.12.2010 18:00:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pro všechny, kteří rádi cvakají......

                    NArsi - Profil | St 22.12.2010 16:38:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    rudé nebe

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 22.12.2010 10:32:19

                      drda >> ty máš taky pravdu.

                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 22.12.2010 10:31:36

                        ZN >> nejspíš máš pravdu.

                          Nzdenek63 - Profil | Út 21.12.2010 19:18:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          příroda kolem nás.

                            NPelci - Profil | Út 21.12.2010 18:33:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            pojízdnej krám po vodě

                              NJAF - Profil | Út 21.12.2010 18:28:42

                              ZN >> Ty můžeš vždy. Dík.

                                NZN - Profil | Út 21.12.2010 18:20:12

                                JAF >>
                                JAFíku, jestli můžu, to by nebylo vůbec špatné, jen bych trošičku přemýšlel o např. hloubce ostrosti, formátu, možná i úhlu záběru.
                                Jenže, ta jsi tak zdechlý, že kleknout ba asi byl problém. Takže, dobrý:-)

                                  Ndrda - Profil | Út 21.12.2010 18:18:58

                                  sliver - samolibý vůl >> řekl bych, že máš pravdu jen částečně. Pomáhat někomu, kdo o to evidentně nestojí, je ztráta času a nervů. Řekni mi jediný důvod, proč by to Zdeněk a ostatní měli dělat? A jejich mládí není omluva, když na všechno ostatní jsou staří dost.
                                  Smradům, jako je například tenhle, patří nakopat řiť.

                                    NJAF - Profil | Út 21.12.2010 17:48:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    .

                                      NRoberto2 - Profil | Út 21.12.2010 17:41:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      V Chorvatsku mě " dostal " tenhle pomalu plovoucí ostrůvek . Kde se tam vzal a proč to plave nevěděli ano domorodci . Omluvte kvalitu je to 5x zoomovaný tak 500 m daleko ...

                                        NRoberto2 - Profil | Út 21.12.2010 17:36:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Asi 15 cm velkej chlapák . Klepetem to už dost bolí .... PS : pro zelené - nesnědli jsme ho ...)))