Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NBachy - Profil | Čt 6.1.2011 21:39:12

ZN >> :o))

    NPelci - Profil | Čt 6.1.2011 21:38:08

    Josher - >> Ze školního kabinetu

      NZN - Profil | Čt 6.1.2011 21:37:02

      Bachy >>
      mi je fakt jedno, co se ti přizvedlo. Prostě... ty fotky jsou špatné, nicneříkající, nezvládnuté. Ofocení skutečnosti prostě nestačí, nedal jsi tam nic ze sebe.

        NJAF - Profil | Čt 6.1.2011 21:33:23

        Bachy >> Tva fotka nema nic ,,predatelneho''.
        Pro me.

          NJAF - Profil | Čt 6.1.2011 21:30:45

          sliver - samolibý vůl >> viz ZN, on ten zlatej rez ma neco do sebe. Pokud ho vedome nechces porusit, za nejakym ucelem.

            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 6.1.2011 21:30:29

            ZN >> u toho výřezu ? U té velké fotky bych teda asi spíš ubral z té oblohy.

              NBachy - Profil | Čt 6.1.2011 21:30:28

              ZN >> možná nechápu, ale při přemýšlení nad smyslem tvého příspěvku se mi mírně přizvedl pravý koutek

                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 6.1.2011 21:26:33

                JAF >> dík, za 10 minut mě ta mlha pohltila.

                  NZN - Profil | Čt 6.1.2011 21:25:34

                  sliver - samolibý vůl >>
                  na Drakulu se vykašli, posuň ten horizont buď nahoru, nebo dolů:-)

                    NZN - Profil | Čt 6.1.2011 21:24:33

                    Bachy >>
                    dlouho, skutečně dlouho jsem s tebou nediskutoval, ale toto jsi nezvládl.

                      Ntwin - Profil | Čt 6.1.2011 21:19:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      focení slunce.

                        NBachy - Profil | Čt 6.1.2011 21:17:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ntwin - Profil | Čt 6.1.2011 21:15:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          západ slunce na rybách.

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 6.1.2011 21:14:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ZN >> to je výřez z tohodle. Šel z toho strach. Asi tam operuje Drakula.
                            Pochvala od tebe za krajinku mi způsobí nespavost, díky.

                              NJAF - Profil | Čt 6.1.2011 21:10:31

                              sliver - samolibý vůl >> fajn foto

                                NZN - Profil | Čt 6.1.2011 21:06:52

                                sliver - samolibý vůl >>
                                pěkná FOTKA.

                                  NBachy - Profil | Čt 6.1.2011 21:01:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 6.1.2011 18:41:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    podzim na Lipně

                                      NKuny8 - Profil | Čt 6.1.2011 18:20:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zvířátka, která jsme potkal minulý rok na rybách :)

                                        NZN - Profil | Čt 6.1.2011 17:55:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        taky podzim