Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NDasny - Profil | Út 21.12.2010 13:01:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nikdy jsem neviděl tolik ryb po hromadě. Je to z místa kde si žraloci pochutnávají, na ruských a německých turistech. Už bych tam asi znovu neplaval :-)

    NZN - Profil | Út 21.12.2010 7:47:48

    sliver - samolibý vůl >>
    pokud mi vědomosti stačí, tak klidně i technicky. S tím Bleskem to nemyslím nijak zle, jen mě nenapadlo lepší přirovnání. V každém případě si dle předešlé reakce nemyslím, že by zrovna tento človíček se chtěl mermomocí dozvědět něco jiného jak schválení svého stylu. Ale... to máš jedno, o nic nejde.

      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 21.12.2010 0:16:18

      ZN >> nic proti tobě, jen do něj. Mohl bys dopomoci těmhle smradům k lepším fotkám, určitě jo. Nebylo by to ale lepší technicky, než přes Blesk ? Dyť je to mládě.

        NJAF - Profil | Po 20.12.2010 22:12:29

        ZN >> Trefne. Jen to nepada na urodnou pudu.

          NRoberto2 - Profil | Po 20.12.2010 20:47:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jsou tam , nejsou tam ...)))

            NRoberto2 - Profil | Po 20.12.2010 20:44:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Na rybách ...

              Nmilannm - Profil | Po 20.12.2010 20:34:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Veľká Javorina v zimnom šate Tá obloha je skutočná ,foto nie je upravované.

                NZN - Profil | Po 20.12.2010 20:07:35

                eXecutor >>
                já taky ne. Smazat to nemůžu, a i kdybych mohl, tak bych to neudělal.
                Btw., se stylem to nic společného nemá. Je to takový deník Blesk ve fotografii. Podbízivý, ale některým lidem se to líbí. Podbízivý proto, že nemá nic společného s tím, co člověk vidí, cítí, chce říct, ale je za každou cenu něčím vylepšený. Proto ho kupují. Ahoj.

                  NeXecutor - Profil | Po 20.12.2010 19:58:55

                  ZN >> Tak to premna zamna zmaz .... ja mam svoj styl .. nemienim to dalej rozoberat ... ahoj ...

                    NZN - Profil | Po 20.12.2010 19:51:47

                    eXecutor >>
                    hotel Ondava a Jeden májový den jsou těžce, ale těžce přesaturovaný. U májového dne je to skoro jedno, u toho hotelu je to docela škoda. Byla by to pěkná albumovka. U travičky zelené moc nechápu, když už jsi to tak nazval, proč je tam té travičky tak málo a je tam velká část ničím neoslovující oblohy.
                    Tím, že se z fotky udělají omalovánky, tím ta fotka na kvalitě nezíská. Naopak, ublíží jí to.

                      Nkaňka - Profil | Ne 19.12.2010 22:50:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Taky mám západ

                        NPelci - Profil | Ne 19.12.2010 22:34:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Trochu zajímavý západ slunce..:))

                          NeXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 22:03:24

                          JAF >> neviem kam tym mieris ale nevadi .. ak nechces povedat co nechaj si to pre seba.. zdar..

                            NJAF - Profil | Ne 19.12.2010 22:01:17

                            eXecutor >> to musis vedet Ty. Co jsi nam chtel sdelit .

                              NeXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 21:57:10

                              JAF >> kde , co ti chybi ? :-)

                                NJAF - Profil | Ne 19.12.2010 21:55:13

                                eXecutor >> Tk dobra, ale me tam neco chybi. Ta posledni je asi nej. Moc za ty krivky tahas.

                                  NeXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 21:48:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Pokosena psenica ...

                                    NeXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 21:45:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Hotel Ondava

                                      NeXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 21:44:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jeden krasny majovi den ...

                                        NeXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 21:42:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        travička zelena