Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NeXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 21:41:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Kus zeleza

    Ntomaspoko - Profil | Ne 19.12.2010 21:35:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    na trávníku :-(

      Ntomaspoko - Profil | Ne 19.12.2010 21:32:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      když se pořádně podíváte je tam vidět i nějaký brouk

        Ntomaspoko - Profil | Ne 19.12.2010 21:26:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        :-)

          Ntomaspoko - Profil | Ne 19.12.2010 21:22:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          U vody

            NSpud - Profil | Ne 19.12.2010 21:16:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            :)

              Npeco - Profil | Ne 19.12.2010 20:48:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              zapad slnka 19.12:10. o 15.45h

                Npeco - Profil | Ne 19.12.2010 19:51:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnesni lov 19.12.10. o 16:15h

                  Nyvana - Profil | Ne 19.12.2010 15:51:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Posílám jednu z dnešního odpoledne.

                    Npeco - Profil | So 18.12.2010 21:41:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes podvecer

                      Nagig - Profil | Pá 17.12.2010 23:42:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Můj flek můj západ slunce ;););) to jsou ty panoramata

                        NKáceč - Profil | Pá 17.12.2010 23:14:44

                        Šáďa 30,27 - 17.12.2010 23:07:43 >> Pokud máš na mysli tou úrovní to,že těm koním zkurvíš barvy,tak jsem vsuktu rád,že jsem se na úpravu vysral.

                        Fotit neumím a jak to cvaknu,tak to sem dám.Sice to nebude tak líbivé,ale s tím jsem smířen :-)))

                          NŠáďa 30,27 - Profil | Pá 17.12.2010 23:07:43

                          Káceč >> Aspoň s úrovněma si pohrát, aby to nebylo jak mlíko....na druhou stranu máš pravdu...proč bys to dělal....

                            NKáceč - Profil | Pá 17.12.2010 22:57:29

                            Šáďa 30,27 - 17.12.2010 22:45:39 >> A proč bych to dělal?Jak jsem je vyfotil,tak prostě jsou.Před nima je drát z ohradníku.

                              NŠáďa 30,27 - Profil | Pá 17.12.2010 22:45:39

                              Káceč >> Aspoň trochu si s tím pohraj :-)

                                NKáceč - Profil | Pá 17.12.2010 22:35:45

                                .

                                  NKáceč - Profil | Pá 17.12.2010 22:34:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ...

                                    NDůša - Profil | Pá 17.12.2010 22:18:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Labe

                                      NDůša - Profil | Pá 17.12.2010 22:15:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Labe - první mrazíky :-)

                                        NMiraryb - Profil | Pá 17.12.2010 21:58:02

                                        Čenda 513 >> jo jo, doba ledová je doba ledová:-)