Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NČenda 513 - Profil | Pá 17.12.2010 20:53:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

něco z vysočiny

    NČenda 513 - Profil | Pá 17.12.2010 20:49:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    v zimě se dají dělat krásné fotky

      NKubajz - Profil | Pá 17.12.2010 18:41:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      detail

        NKubajz - Profil | Pá 17.12.2010 18:40:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tamtéž

          NKubajz - Profil | Pá 17.12.2010 18:39:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          pěkné ráno při podzimní vláčce

            NDasny - Profil | Pá 17.12.2010 17:40:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Doufám, že není moc vulgární :-)

              NKolis - Profil | Čt 16.12.2010 23:00:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A jedna zimní pohádka o

                NKolis - Profil | Čt 16.12.2010 22:48:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Josher - >> Trochu nostalgie....

                  NPelci - Profil | Čt 16.12.2010 22:42:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Nádherná krajinka

                    NJAF - Profil | Čt 16.12.2010 22:11:50

                    ZN >> chtel jsem bejt trosku taktni.
                    Tzn: nenapsat pecovi s konradem, at jdou s jejich vycvaky k sipku.

                      NZN - Profil | Čt 16.12.2010 22:03:29

                      JAF >>
                      krapet?

                        NJAF - Profil | Čt 16.12.2010 22:02:18

                        zas to tady krapet orlovati......

                          Npeco - Profil | Čt 16.12.2010 21:54:46

                          Ale im to jede

                            Nkonrád - Profil | Čt 16.12.2010 18:49:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ... "živá verzia"

                              Nkonrád - Profil | Čt 16.12.2010 18:48:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              prekaprarov.sk v USA

                                Njepice - Profil | St 15.12.2010 22:14:30

                                ahmed >> momentálně aji jo.
                                Zima je debil! (jarozvěst mildas copyright)

                                  Nahmed - Profil | St 15.12.2010 22:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  jepice >> ...lepší.?

                                    NJosher - Profil | St 15.12.2010 21:42:29

                                    jepice >> Nebreč,je zima:-))

                                      Njepice - Profil | St 15.12.2010 20:34:20

                                      kubah >> to je až nechutný, dej to pryč :-)
                                      Ve Znojmě je toho naštěstí jen pár milimetrů.

                                        Nkubah - Profil | St 15.12.2010 17:57:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        .