Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Njirka0 - Profil | St 15.12.2010 17:42:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Přenechám zdarma: kvalitní prašan(za odvoz)

    Nsplavek - Profil | St 15.12.2010 17:16:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kameny,kdysi vyorané a vynesené z pole.

      Njirka0 - Profil | St 15.12.2010 14:55:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kapky rosy.

        NArsi - Profil | Po 13.12.2010 22:13:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ať už rostou.Čas měnit vlasce a šnůry :-)

          NMiraryb - Profil | Po 13.12.2010 20:42:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tyhle fotky sice nejsou kvalitní, zato vypovídají jak bylo dnes na Vysočině.

            Nmarbart69 - Profil | Ne 12.12.2010 19:43:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ma nejoblibenejsi voda. Dyje 6.

              Ndrda - Profil | Ne 12.12.2010 19:39:23

              ZN >> OK. Nevím, jak to třeba v tomto případě má splávek, ale mně do relativně nedávné doby na fotografiích vůbec nenapadlo hledat atributy, které tam teď, kdy se tady o nich už nějaký čas s vámi bavím, konečně citím. Takže jakékoliv citlivé téma bych třeba před časem cvakal bezmyšlenkovitě od pasu bez mrknutí oka.
              Přesně vím, co a kdo je příčinou toho, že už u fotografování nejsem takový "humpolák" jako dřív.

                NZN - Profil | Ne 12.12.2010 19:30:04

                splavek >>
                nejlepší kamarád fotografa je odpadkový koš:-))
                Myslím to vážně.

                  NZN - Profil | Ne 12.12.2010 19:29:08

                  drda >>
                  žádný podtón v tom není, fakt. Ale toto téma je pro mě takové zvláštní, hodně háklivé. Lehce se ho zneužívá a je veliký etický problém nafotit bez nějakých "laciných myšlenek" (nevím, jak jinak to napsat) něco, co člověk chce někomu říct. Samo o sobě je to hodně silné, proto je to velký problém, dát tomu něco zvláštního, osobitý pohled.

                    Nstisko10 - Profil | Ne 12.12.2010 19:26:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Taková malá neškodná rybka....

                      Nstisko10 - Profil | Ne 12.12.2010 19:18:37

                      Na rybách....

                        Nsplavek - Profil | Ne 12.12.2010 19:17:44

                        ZN >> Jo díky za připomínky,příště to snad bude lepší,ale jen nevím,jak to udělat z různými výdobytky civilzace,jako třeba ty dráty a tyče el.vedení.Je to všude kde je trochu civilizace.

                          Ndrda - Profil | Ne 12.12.2010 19:15:02

                          ZN >> cítím v tvém příspěvku lehce konfrontační tón. Je tam nebo se mi to zdá?
                          Osobně si myslím, že všichni, co sem fotky vkládají a mají minimálně špetku soudnosti, tak tvé postřehy vítají jako prostředek ke zlepšení. K nim se počítám i já a i když tvoje kritika směřovala na fotky, jichž nejsem autorem, je pro mě dalším poučením. Bylo by mi líto, kdybys s tím přestal, ale ten tón je z mého pohledu nepatřičný.

                            NZN - Profil | Ne 12.12.2010 19:06:17

                            splavek >>
                            foť si co chceš, je mi to fakt jedno, dokonce i to, co by jsi uvítal. Ale když jsme teda u toho, tak..
                            1. splývá ti pozadí s hlavním námětem, a to hodně. Hlavní motiv se ztrácí.
                            2. tyč od el.vedení(snad) vypadá jako kdyby byla součásti toho motivu
                            3. kácí se to na všechny strany
                            4. ten drát u první fotky to ruší a odvádí pozornost úplně někam jinam

                            To jen tak, vem to jak chceš.

                              Nkonrád - Profil | Ne 12.12.2010 18:52:38

                              ... boli sme v USA
                              Kony z www.prekaprarov.sk CARP TEAMu

                                Nsplavek - Profil | Ne 12.12.2010 18:48:18

                                ZN >> Fotím si co mě zaujme,co se mi líbí a nejsem žádnej profík.Takže,bych uvítal,kdyby si mě vysvětlil chyby co tam jsou.Rád se nechám poučit,pokud to povede k mému zlepšení.

                                  NZN - Profil | Ne 12.12.2010 18:42:16

                                  splavek >>
                                  splávku, to jsou hodně citlivý témata, kterýma by člověk měl něco říct. Nepochopil jsem, co jsi chtěl říct ty, páč jsi to po fotografické stránce moc nezvládl.

                                    Nsplavek - Profil | Ne 12.12.2010 18:37:03

                                    A tohle jsem vyfotil na jednom ciklovýletu.Je to Lhota u Nákla.Tedy,doufám,protože si fotky nepopisuji,jsem v tomhle směru bordelář.

                                      Nsplavek - Profil | Ne 12.12.2010 18:27:08

                                      Kolem tohodle kříže jezdím velice často.Je na něm jen jeden anděl,ten druhej byl ukraden,ale už tam jsou oba.

                                        Nsplavek - Profil | Ne 12.12.2010 18:20:08

                                        drda >> Pěkná,radost pohledět i vyfotit.