Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Ndrda - Profil | Ne 12.12.2010 18:12:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

splavek >> téhle v Nespekách si lidé naopak hledí.

    NRazgy - Profil | Ne 12.12.2010 16:00:48

    splavek >> perfektní!

      Nsplavek - Profil | Ne 12.12.2010 15:55:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Lidmi opuštěná,bohem zapomenutá.

        NHandy - Profil | Ne 12.12.2010 14:28:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        voda v pohybu

          N: vydrák - Profil | Ne 12.12.2010 13:59:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Josher - >> Dneska jsem udělal jednu docela zajímavou fotku.Vsadím se,že každý kdo jí uvídí dostane chuť na pivo:-)))))

            NMichal28 - Profil | So 11.12.2010 1:21:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            aha fesak

              NMichal28 - Profil | So 11.12.2010 1:09:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              aj tento darebak stal za miesto na karte vo fotaku:)

                NMichal28 - Profil | So 11.12.2010 1:07:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                najkrajsia corsa aku som kedy videl
                toto bolo pre mna zaujimave a v juznej afrike bezny stroj:)

                  Nlibryb - Profil | Pá 10.12.2010 21:04:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  mraky

                    NRambo006 - Profil | Pá 10.12.2010 20:46:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Též foceno kompaktem..

                      NRambo006 - Profil | Pá 10.12.2010 20:46:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Foceno Kompaktem..

                        Nlibryb - Profil | Pá 10.12.2010 20:29:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        hrad Vrškamýk

                          NOrf - Profil | Pá 10.12.2010 7:51:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          taky jedna noční - most

                            NPiskořík - Profil | Čt 9.12.2010 23:38:14

                            Dejv >> Právě naopak....v noci ožívají...:o)

                              NDejv - Profil | Čt 9.12.2010 23:36:14

                              Piskořík >> hele nemaj Piskoříci touhle dobou už dávno chrápat ??:o)))

                                NPiskořík - Profil | Čt 9.12.2010 23:27:07

                                Dejv >> Magic mushrooms nebo jinej matroš?

                                ;o)

                                  NDejv - Profil | Čt 9.12.2010 23:21:30

                                  světla Vídně 5

                                    NDejv - Profil | Čt 9.12.2010 23:19:41

                                    světla Vídně 4