Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 19:31:45

brach >> Máme se ještě hodně moc co učit :-)

    Nbrach - Profil | St 17.8.2011 19:28:23

    Pozadí hrozné...

      NTomik - Profil | St 17.8.2011 19:27:53

      Ahoj musim fakt pochvalit mooc pekny fotky od autoru.

        NHugo Fisher - Profil | St 17.8.2011 18:52:22

        Ledňáček (Iceman) >> neco posli, ty kecko! :)

          NLedňáček (Iceman) - Profil | St 17.8.2011 18:17:36

          Přinasíráte si mě, a to dost. Koupil jsem si zrcadlo a byl jsem borec - týden.
          Dávno už vím, že nejsem ani z fotografova howna pára.

          Poslední stránka je podle mě to nej, co se tu poslední dobou urodilo, jen tak dál.

            Nplacew - Profil | St 17.8.2011 16:56:15

            ked sa tu uz bavite o kompozicii, treba si nieco povedat o teorii zlateho rezu...

              NZN - Profil | St 17.8.2011 14:01:30

              JKh >>
              asi jo, v každém případě, takto je to fajn. Bw mám taky rád, ale ne všechno se dá převést.

                NHugo Fisher - Profil | St 17.8.2011 14:00:36

                A ja si zase rad hraju s barvama. :)

                  NJKh - Profil | St 17.8.2011 13:59:15

                  ......

                    NZN - Profil | St 17.8.2011 13:58:30

                    pepa-č >>
                    dík:-)

                      NJKh - Profil | St 17.8.2011 13:52:33

                      ZN >> dle mne je to dané barvou kociciho oka, kdy po prevodu nekontrastuje se zornicí, resp, je hodnee podobná barvě šedé srsti....

                      ëdit: jinak obecne mam radeji cb foto......

                        NHugo Fisher - Profil | St 17.8.2011 13:52:32

                        ZN >> reklama na Pribinacek :)

                          Npepa-č - Profil | St 17.8.2011 13:50:20

                          ZN >> pěkná fotka. hodně.

                            NZN - Profil | St 17.8.2011 13:49:17

                            JKh >>
                            pak je to hodně dobré.
                            S tím okem jsem to zkoušel s tou Mácovou kočkou, převedl jsem to a ten kontrast taky zmizel.

                            Naopak tady se zase zvýšil:-)

                              NJKh - Profil | St 17.8.2011 13:43:01

                              Hugo Fisher >> to já taky, kočka je pro mne jen tvor se svou povahou, která si vždy dělá co chce:-) pes je naproti tomu inteligentni, nekdy i poslusny tvor:-))

                              http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/508517_07f6f.jpg

                                NHugo Fisher - Profil | St 17.8.2011 13:39:55

                                JKh >> ja jsem obecne pejskovej :)

                                  NJKh - Profil | St 17.8.2011 13:39:27

                                  ZN >> ne, je to bez uprav, pouze lehce srovnan horizont...zkousel jsem i cb, ale to oko nebylo jiz tak markantní...

                                    NJKh - Profil | St 17.8.2011 13:38:43

                                    Hugo Fisher >> v posledni dobe je nejaka hodne nasrata....agresivni, .....zmenili jsme ji vyrobce granuli a tezce to nese:-)) davno jsou doby, kdy se s ni dalo rozumne domluvit:-))

                                      NZN - Profil | St 17.8.2011 13:37:52

                                      JKh >>
                                      odbarvoval jsi to?

                                        NHugo Fisher - Profil | St 17.8.2011 13:37:14

                                        JKh >> takova se mi libi velmi :)