Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NMaxwell - Profil | St 17.8.2011 12:53:16

Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 12:41:37 >> no, vo kompozici jsou napsány romány ...se mi to rýmuje :-) jsou zde jistá pravidla, která se samozřejmě ještě ke všemu porušují, ale autor by mněl vědět proč. obecně-zlatý řez tady si můžeš študovat teorii...
http://www.fotoroman.cz/techniques2.htm

    NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:52:27

    Hugo Fisher >> V pohodě, nezastírám že s foťákem zatím opravdu jen koketuju. Fotky sem dávám proto, aby mi lidi jako ty nebo ZN řekli, co příště udělat jinak, líp. Žádný ambice všechny tu oslnit v žádným případě nemám...

      NPike - Profil | St 17.8.2011 12:52:06

      Hugo Fisher >> Zdenda nakousl jednu zajímavou věc. Občas sem dáš některé tvé fotky. Sleduju je rád a mám k nim jeden postřeh.
      Nejvíc se mi líbí ty fotky, které nejsou aranžované, které zachycují nějaký zajímavý okamžik.
      Velmi se mi líbil ten malý čutálista na hřišti a nebo fotka z toho Masopustu či co.

      Fotky dam, které jdou do ateliéru tvořit umění či zásobit svůj Facebook, to je v mých očích o několik levelů níže.

      PS: nehodnotím kvalitu fotek po technické stránce, nehodnotím kompozici atd. Tomu nerozumím a ani to hodnotit nechci.

        NHugo Fisher - Profil | St 17.8.2011 12:50:41

        ZN >> díky

        ps: pro me je to cvaknuti spouste. Maximalne cviceni s fotakem.

        A opakuji, ze to nemyslim zle. Jen kdyby na to prislo, cvakne takovou fotku dle meho kazdy, kdo nejak koketuje s fotakem.

        Sorry, Ondro.

          NZN - Profil | St 17.8.2011 12:47:08

          Hugo Fisher >>
          upřímně, nic moc. Ale musím přiznat, že mě na první pohled zaujaly ty oči. Proto jsem se ptal na ten ořez, páč kdyby ty oči byly víc vlevo, tak by to bylo mnohem markantnější.
          A můžu polemizovat o kde čím, ale fotky se dělají proto, aby něčím zaujaly, něco zdokumentovaly nebo něco řekly. Tato si vůbec na nic nehraje, ale vůbec. Už to je zajímavé. Že je to "kompozičně" nedotažené, je škoda.

            NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:41:37

            Maxwell >> No je mi to jasný, proto sem ty fotky dávám, aby mi někdo řekl, co příště udělat líp. To,že mi řekneš že to je špatně mi věru moc nepomůže, kurva :-)

              NMaxwell - Profil | St 17.8.2011 12:38:46

              Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 12:34:55 >> kompozičně, zase špatně :-)

                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:38:38

                Hugo Fisher >> Nebral jsem to nijak špatně, upřímně - byl jsem dost překvapenej že zrovna ZN řekl o takovém "cvaku" že je zajímavý...:-)

                  NHugo Fisher - Profil | St 17.8.2011 12:37:11

                  Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 12:36:11 >> ja se rozhodne nenavazim do tebe, nebo tak neco.

                  Me jen zcela vazne zajima nazor respektovaneho clena tohoto jadra.

                    NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:36:11

                    Hugo Fisher >> Nech ho, chtěl mi polichotit :-)

                      NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:35:31

                      Maxwell >> Si to tam neumí srovnat jo? Přitom takovej pokrokovej stát, co? :-)

                        NHugo Fisher - Profil | St 17.8.2011 12:35:11

                        ZN >> co je na te cvaknute kocce, kterou by takto cvaklo 99% jakychkoli fotacku zajimaveho?

                        Ptam se uprimne, jsem i ochoten k diskuzi a pochopeni. :)

                          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:34:55

                          ZN >> No jo, učím se, snad příště...:-)) Tak ještě jedna, třeba se bude líbit víc

                            NMaxwell - Profil | St 17.8.2011 12:31:50

                            Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 12:21:46 >> to je v rakousech normální :-)

                              NZN - Profil | St 17.8.2011 12:28:54

                              Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 11:41:25 >>
                              ne:-) Ta fotka je zajímavá, jen jsem myslel, že jsi to tak ořezal schválně, ale ono je to tak vyfocený. Škoda, že není posunutá víc doleva.

                                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:21:46

                                Maxwell >> Padá ti horizont :-)

                                  NMaxwell - Profil | St 17.8.2011 12:18:14

                                  ještě jezero Zeel Am See

                                    NMaxwell - Profil | St 17.8.2011 12:16:32

                                    alpské kytičky

                                      NMaxwell - Profil | St 17.8.2011 12:15:26

                                      tak ještě jednu

                                        NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:14:55

                                        Maxwell >> :-))))