Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

Maxwell - Profil | St 17.8.2011 12:13:36

Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 12:11:51 >> no, já používám širokáč :-))

    Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 12:11:51

    Maxwell >> jsem řekl makro předsádky, ne teleobjektiv :-)

      Maxwell - Profil | St 17.8.2011 12:10:39

      Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 11:57:30 >> ůžo, tak to si konečně vyfotíš pindíka viď :-))))

        Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 11:57:30

        Maxwell >> pěkný. Mě dneska přišly nějaký makro předsádky a filtry a dálková samospoušť, tak to musím prubnout

          Maxwell - Profil | St 17.8.2011 11:54:58

          Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 11:47:07 >> tak já taky přidám nějakou tu fotku, na odlehčení atmošky :-))

            Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 11:47:07

            Maxwell >> okružní pilou, íčo :-)

              Maxwell - Profil | St 17.8.2011 11:45:59

              Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 11:22:00 >> ty vole ty týráš zvířata? čim je prosímtě řežeš ?

                Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 11:41:25

                ZN >> neořízlá...Provedl jsem něco? :-)

                  ZN - Profil | St 17.8.2011 11:31:39

                  Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.8.2011 11:22:00 >>
                  mohl by jsi tu kočku tady dát neořezanou? Nebo mi ji poslat do SZ? Zajímá mě to. Díky.

                    Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 11:22:00

                    A jedna šelma. Tak a teď do mě, čekám kritiku, bo umím hovnajs :-)

                      Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 11:20:02

                      Noční lov

                        Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 17.8.2011 11:18:40

                        Jeden pokus o "hororovou" :-)

                          Maxwell - Profil | St 17.8.2011 7:53:02

                          Shu-lin >> tak proto je sem dávam, to je snad jasný.... a není důvod, proč to sem psát.... :-)

                            Shu-lin - Profil | St 17.8.2011 7:06:16

                            Maxwell >> A ty tvoje fotky jsou taky pěkně hnusný,abys věděl! :-)

                              HoumrP - Profil | St 17.8.2011 0:08:43

                              eXecutor >> napsal jsi toto....
                              ten motorkar za prve ziadna panoramaticka foto nieje ... za druhe z fotenim som zacal tento rok, fotim este len od marca ... tak neviem co by ste odomna ocavali hned ... nekto foti roky a tiez este nevie vsetko .. ale mne je jedno co si otom myslite vy ludia co sa foteniu nevenuju vo fotke vidia neco ine nez fotograf ktory foti a pozrie na foto druheho a okomentuje to nekedy pozitivne , a to hlavne ze bud zavidi alebo sa mu to fakt nepaci ... ale nebudem to dalej ja riesit , ostanem pritom co mam .. casom mozno pridem na neco lepsie .. mna to uplne staci aj takto ..

                              Takto namyšlenou a pubescentní reakci jsem dlouho neslyšel :-)). Místo toho, aby jsi si poslechl názor lidí a zamyslel se nad chybami, kopeš kolem sebe, jako malej Jarda.Tím spíš, když fotíš rok. Když mě ZN zjebal (a on ví o čem píše), snažil jsem se zamyslet nad tím, co je asi špatně.
                              Ty začneš fňukat, jako nějaká baba :-).
                              ZN ti napsal, že jsi motorkáře ořízl do panoramat. formátu, né že je to panoramat. fotka- to bys ho asi nevyfotil :-). Ta fotka se sluncem- uprostřed asi být nemá, fotka na které jsi ty sám- hledíš do dáli- máš být umístěn v pravé části fotky ....
                              Tady máš vše o kompozici. Až si to přečteš, zjistíš....... domysli si sám.
                              http://www.fotoroman.cz/techniques2.htm

                                Maxwell - Profil | Po 15.8.2011 12:52:11

                                zatim stačí :-)

                                  Maxwell - Profil | Po 15.8.2011 12:51:25

                                  .-.

                                    Maxwell - Profil | Po 15.8.2011 12:50:33

                                    ,.-

                                      Maxwell - Profil | Po 15.8.2011 12:49:08

                                      Dám sem nějaký fotky z rakouska

                                        DeProfundis - Profil | Po 15.8.2011 12:47:26

                                        eXecutor >> Kubo on to nikdo s tebou špatně nemyslí:-) Podívej se po nějaký teorii na webu a trochu o tom popřemýšlej. Začni kompozicí, tam se především vyhni tomu, abys měl "všecko" na prostředku. Např ta tvoje samospoušť - kdybys seděl na tý fotce v její pravý části, tak to bude daleko přirozenější a příjemnější, je to zbytečně moc oříznutý zvrchu atp. Jen to vyzkoušej a zamysli se nad tím. Není to jen o tom, co se ti líbí teď...