Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NZN - Profil | Po 8.8.2011 20:32:40

JKh >>
to se ti povedlo, fakt. Ledňáčků je vyfocených mraky, ale toto je momentka, která dává na rybářským serveru smyslu. Krom toho, je to podařená fotka. Bez vyumělkování, prostě fotka.

    NForest 1 - Profil | Po 8.8.2011 20:31:49

    ..

      NForest 1 - Profil | Po 8.8.2011 20:30:37

      eXecutor >> jj pravdu mas asi konec sveta :-))

        NeXecutor - Profil | Po 8.8.2011 20:21:11

        Sakra to je pocasie teda !

          NJKh - Profil | Ne 7.8.2011 21:35:33

          jedna z min. týdne....

            Ndany1 - Profil | Ne 7.8.2011 19:35:39

            Maxwell -Už tě chápu....už vim.

              Ndany1 - Profil | Ne 7.8.2011 19:26:06

              Maxwell -Jsou tam energizer..nebo jak se to sakra píše....ty mi doporučili.

                NMaxwell - Profil | Ne 7.8.2011 19:22:28

                dany1 >> nastav si správný typ baterií...dle toho jaké používáš

                  Ndany1 - Profil | Ne 7.8.2011 19:17:20

                  Ahoj všem Mám problém.Jen se chci zeptat..dostal jsem Olympus FE 47 a když dám nové baterie,nebo z nabíječky(doporučené a polarita je taky ok)tak se mi během krátké doby vybijou a vypne se.Asi tak 15 snímkú..max tak 2 hodiny.Musim s ti m stejně do prodejny,je v záruce.Jen se chci zeptat co asi tak je příčinou..Dík.

                    NForest 1 - Profil | Ne 7.8.2011 18:49:38

                    pridam jednu ,,fotecku" :-))

                      NGigi1893 - Profil | Ne 7.8.2011 14:59:21

                      Hugo Fisher >> haha...paráda :-)))

                        NHugo Fisher - Profil | Ne 7.8.2011 13:10:29

                        Ledňáček (Iceman) >> jsem rad, ze zaujalo. Neb me take! :)

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 7.8.2011 13:05:03

                          Hugo Fisher >> výborný!!

                            N: vydrák - Profil | Ne 7.8.2011 13:00:04

                            Ladinek - >> Posílám jednu momentku z Orlasu - foceno v květnu 2011.

                              NHugo Fisher - Profil | Ne 7.8.2011 11:49:10

                              Znate?

                              http://www.youtube.com/watch?v=qKpxd8hzOcQ&feature=​player_embedded

                              Shazovani kosticek "domina" trochu jinak. Nejlepsi je hned na zacatku, jak to kladivko odpali canonacky Lko, neb oni foti na Nikon. :)))

                                NZN - Profil | Ne 7.8.2011 9:13:34

                                Cloud >>
                                myslím, že tento foťák pro focení detailů není uzpůsoben, fotit se sním asi nedají. Žádný scénický program ti k tomu nepomůže.

                                jirko0, je tam pevný objektiv 35 mm, není tam macro. Nic moc od toho nejde chtít, je to taková hračka pro děti.

                                  Njirka0 - Profil | Ne 7.8.2011 2:10:30

                                  Cloud >> však se dočkáš,voda se vyčistí a máš žně:)))


                                  Těď čtu "detaily z metru" tak zkus režim sport tam jsou kratší časy.Z metru o detaily asi nejde?
                                  Nebo reklamuj foťák pokud špatně ostří.

                                  Mě to někdy taky špatně ostří ale foťák za to nemůže chyba je jinde:)))

                                    NCloud - Profil | Ne 7.8.2011 2:00:41

                                    jirka0 >> pod vodou ano,ale zatím možná nějaký ženský v bazénu :-),jelikož všude je voda zakalená jak kafé! :-( Hlavně že jde fotit,když prší!

                                      Njirka0 - Profil | Ne 7.8.2011 1:56:06

                                      ,,,

                                        Njirka0 - Profil | Ne 7.8.2011 1:53:42

                                        Cloud >> S tím asi moc kouzlit nemůžeš,má to jen scénické režimy.snad použít stativ a program třeba portrét.
                                        Ale jak jsem koukal zase můžeš fotit pod vodou a to se počítá:)
                                        Snad někdo poradí lépe.