Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

Hugo Fisher - Profil | Út 26.7.2011 15:03:40

Maxwell >> ty zejmena moc prozivas tu hru. :)

Zkusime to znovu.

NIKON !

(ted ty)

    Maxwell - Profil | Út 26.7.2011 15:01:14

    opravdu se tu nebudu dohadovat, v práci mám jak nikon, tak canon a jak jsem psal, každý má svoje plusy a mínusy... osobně preferuji canon a to kvůli dobré zkušenosti z servisem(u nikona mám naprosto opačné zkušenosti), mají vetší výběr objektivů a proto, že nikonu opravdu ujel vlak.. toť vše

      Hugo Fisher - Profil | Út 26.7.2011 14:55:39

      Maxwell >> vidis, a mne prijde 5D MK II pro me potreby velmi mizerna.

      Jsem ja to ale narocny clovek. :)

        Hugo Fisher - Profil | Út 26.7.2011 14:54:37

        Maxwell >> ta fotka tech fotaku je porizena kdy? Staci mi rok.

          Ladinek - Profil | Út 26.7.2011 14:36:53

          eXecutor >> efekt je to dobrej to jo, ale na me v tomhle pripade nejak nefunguje, navic ta kompo... Ale dulezity, ze se libi tobe :)

            eXecutor - Profil | Út 26.7.2011 14:33:01

            Shu-lin >> ako pre koho ;-) tvoj nazor ..

              Shu-lin - Profil | Út 26.7.2011 14:30:43

              eXecutor >> Tohle neni opravdová letní.:-))

                eXecutor - Profil | Út 26.7.2011 14:29:40

                Ladinek >> dodava to taky efekt tej foto ,mne sa to paci ..

                  Ladinek - Profil | Út 26.7.2011 14:27:50

                  eXecutor >> vybava dobra :D to ne, ze ne.....

                  ale jinak me to moc nebere. Btw proc ta vinetace ?

                    eXecutor - Profil | Út 26.7.2011 14:19:28

                    Nejaka ta letna portretovka :-)

                      Shu-lin - Profil | Út 26.7.2011 14:14:25

                      Ledňáček (Iceman) >> To by Nikon nedal ani náhodou.

                        Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 26.7.2011 14:10:27

                        Ladinek >> :-)), na to, že mě před 4 roky spadl do kbelíku s promalexem a rozchodil jsem ho, vydržel hodně dlouho :-)

                          Ladinek - Profil | Út 26.7.2011 14:07:47

                          Ledňáček (Iceman) >> nahodou dobrej efekt :)

                            jirina 77 - Profil | Út 26.7.2011 14:06:32

                            Ledňáček (Iceman) >> :-)))

                              Shu-lin - Profil | Út 26.7.2011 14:04:45

                              Ledňáček (Iceman) >> Ta druhá je pěkná.Kdyby jsi napsal že je to záměr tak by jsi se třeba dočkal i uznání.:-)

                                Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 26.7.2011 14:01:49

                                Druhé foto - rychlovarná konvice, foceno před 10 minutami, myslím že je to konec :-)

                                  Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 26.7.2011 14:00:47

                                  Takhle nějak to může vypadat, když začne chcípat foťák ( Canon Ixus 400, stáří 8 let). Odchází čip.
                                  První foto, slunečný den u vody, foceno v 16 hod :-)

                                    Ladinek - Profil | Út 26.7.2011 13:50:55

                                    Tak ja taky jednu kytickoidni :) Tamron 90mm macro.......

                                      eXecutor - Profil | Út 26.7.2011 13:48:35

                                      taktiez ..

                                        Maxwell - Profil | Út 26.7.2011 13:46:42

                                        já dam jednu veselou letní