Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Út 26.7.2011 13:34:48

Maxwell >> Jojo, taky jsem dost tápal v paměti a pak to pečlivě studoval na netu :-)

    NMaxwell - Profil | Út 26.7.2011 13:33:00

    Ondřej Macků-Maca se vrací - 26.7.2011 13:29:06 >> vono toho bylo víc :-)

      NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Út 26.7.2011 13:29:06

      Maxwell >> myslíš třeba polního maršálka Radeckého? :-)

        NMaxwell - Profil | Út 26.7.2011 13:20:10

        ZN >> byl jsem s bráchou na českém nebi... kolikrát se člověk zastydí, když si zrovna nějakej kus historie nemůže vybavit :-)

          NZN - Profil | Út 26.7.2011 13:18:49

          Maxwell >>
          to je jak v té třídě, kde se ztratila ta třídní kniha:-)

            NMaxwell - Profil | Út 26.7.2011 13:16:51

            důkaz místo slipů :-)

              NMaxwell - Profil | Út 26.7.2011 13:12:00

              ZN >> tím chceš naznačit, že nikon patří jemu ? :-)

                NZN - Profil | Út 26.7.2011 13:10:24

                Maxwell >>
                největším světovým spisovatel, vynálezcem, malířem, fyzikem, lyžařem a filosofem za posledních sto let byl český velikán, Jára Cimrman. Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžeme dělat.

                  NMaxwell - Profil | Út 26.7.2011 13:01:44

                  Hugo Fisher >> já zase tvrdím opak...5d mark II nemá žádnou konkurenci, nikon teď usnul....

                    NSla - Profil | Út 26.7.2011 12:56:53

                    Shimano je stejne lepčí než nejakék kanón nebo nikón.

                      NZN - Profil | Út 26.7.2011 12:55:40

                      Hugo Fisher >>
                      aniž bych se chtěl v této debatě o něčem lepším přít, tak ti dávám za pravdu. Taky jde o marketingovou politiku jednotlivých značek, a taky o... :-)

                        NHugo Fisher - Profil | Út 26.7.2011 12:47:44

                        Ja tyhle spory miluju a muzem tu hru hrat donekonecna. :)

                        Presto tvrdim, ze Canon to za posledni roky silene prokoucoval a Nikon ted jednoznacne vede.

                        A co se tyce toho sportu, uz ani prave tam to neni takove, jak byvalo. Jen ty chudsi redakce porad stavej na Canonech, neb nemaji na obmenu celeho vybaveni. Ti co mohou, foti na Nikon (jen ma teorie, nicim nepodlozena :) ).

                        Nikon ted dela jednoznacne lepsi skla, a jeste jednoznacneji lepsi tela (v stredni a vyssi tride). A za tim si stojim :), ackoli fotim na Canon.

                          NLadinek - Profil | Út 26.7.2011 12:40:53

                          ZN >> :)))

                            NZN - Profil | Út 26.7.2011 12:40:25

                            Ladinek >>
                            funkce, spolehlivost, kvalita na NIKON a CANON = +/- podobné. Stejně jak ABS na Mercedesu, AUDI nebo BMW.
                            Ale stejně Nikon je Nikon:-)

                              NZN - Profil | Út 26.7.2011 12:38:01

                              Maxwell >>
                              to se škaredě pleteš, je to jinak.
                              Ale v jednom máš pravdu, ti "profíci" vědí proč:-)

                                NLadinek - Profil | Út 26.7.2011 12:30:20

                                Maxwell >> presne, jezdim pracovne dost po ruznejch sportech, pohybuju se v TV/media zonach a pomer C/N je zcela vyrovnanej....to je asi hlavni ukazatel.

                                  NMaxwell - Profil | Út 26.7.2011 12:27:15

                                  stačí se podívat na nějakej sport, tam je vidět, že šedivá vede a asi ty profíci vědí proč...nicméně obě značky jsou na výši a jak tu někdo psal, každá má něco dobrýho i špatnýho

                                    NLadinek - Profil | Út 26.7.2011 12:23:49

                                    Hugo Fisher >> to zase bude flejm :))

                                    Kazdej system ma svoje pro a proti...zvlast srovnavat dve nejprodavanejsi znacky dost dobre nejde. Kdyby byl nikon tak jednoznacne lepsi tak s nim fotej vsichni od hobiku po profiky. Jenze ono to prave vubec jednoznacny neni...
                                    Me je to treba uplne jedno, kdyby meli kamosi sony nebo pentax tak klidne fotim s tim, Canon mam jen proto, ze mam kolem sebe plno skel na pujcovani :)

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.7.2011 12:23:29

                                      Hugo Fisher >> jednoznačnost neberu, ale je to jak říkáš, sice toho mám málo (tělo, 3x sklo a blesk), ale prodat to a kupovat draze znovu Nikon, na to prdím :-)

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.7.2011 12:22:28

                                        Ladinek >> souhlasím, je to jen takové pošťuchování :-)