Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Út 26.7.2011 9:52:04

Ledňáček (Iceman) >> kdybych vedel, ze tu zmenu z Canon na Nikon zvladnu uplatit, mam Nikona uz davno.

Nikon je jednoznacne lepsi.

Tecka.

    NLadinek - Profil | Út 26.7.2011 9:33:16

    Ledňáček (Iceman) >> nikdy nerikej nikdy :) ja treba dost pokukuju po Nikonu FM2...i kdyz se dost rozhoduju jestli si neporidit Canon FD, kvuly cene skel :)

      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.7.2011 9:14:47

      Shu-lin >> to si raději uříznu pravou ruku, než mít Nikona :-)

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 26.7.2011 9:14:21

        Ladinek >> díky, předám dále, já Nikon nikdy neměl a nikdy mít nebudu :-))

          NeXecutor - Profil | Út 26.7.2011 8:02:01

          nahodou za nikon sa netreba hanbit .. objektivy vykresluju nadherne ...

            NShu-lin - Profil | Út 26.7.2011 7:33:39

            Ledňáček (Iceman) >> Proč píšeš kámoš? Se stydíš za Nikona?

              NLadinek - Profil | Út 26.7.2011 7:12:59

              Ledňáček (Iceman) >> hele asi 70-300 VR bude idealni. Ale osobni zkusenost mam jen s ekvivalentm od canonu (70-300 IS) a to je docela povedeny sklo. Takovej predstupen k 70-200L IS :))

              http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p2020866-cz-nikon-7​03004556-g-afs-vr-ifed

                NPsychouš - Profil | Po 25.7.2011 21:44:46

                detail

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 25.7.2011 13:23:20

                  Pánové, poradíte?
                  Kámoš má Nikon D 5100 a chtěl by delší sklo tak x-300 do max. 15 000. Máte někdo s něčím takovým dobrou zkušenost?
                  Dík

                    NEbri - Profil | Pá 22.7.2011 8:00:22

                    dunajske rameno

                      NForest 1 - Profil | St 20.7.2011 18:53:22

                      Maxwell >> ty tam snad delas pruvodce,, jako kde jsou všicí?? :-))

                        NMaxwell - Profil | St 20.7.2011 13:10:20

                        sakra, samé barevné fotky :-) chodba Dělostřelecká tvrze Hůrka...

                          NPsychouš - Profil | St 20.7.2011 12:49:33

                          =)

                            Nplacew - Profil | Po 18.7.2011 21:57:17

                            ZN >> hadam dost ironie :)))

                              NHugo Fisher - Profil | Po 18.7.2011 21:08:17

                              ZN >> to mi dela MM, naschval. On me nema rad.

                                NZN - Profil | Po 18.7.2011 21:06:26

                                Hugo Fisher >>
                                fotka fajn, jen se mi tam nelíbí to Hugo Fisher z MRK.cz. Ty už roupama nevíš, co dělat:-)

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 18.7.2011 21:01:44

                                  Tak já taky jednu přidám..

                                  Krásně veselou barevnou svatební. :))

                                    NZN - Profil | Po 18.7.2011 20:58:53

                                    Hugo Fisher >>
                                    :-)
                                    tady ještě další

                                      NHugo Fisher - Profil | Po 18.7.2011 20:52:03

                                      ZN >> pěkný rámečky.

                                      :)

                                        NZN - Profil | Po 18.7.2011 20:24:33

                                        a ještě jeden:-)